Znajdź idealny materac!

Sklep z materacami Rzeszów

Sensive – salon firmowy w Rzeszowie

Przemysłowa 1A,
35-001 Rzeszów

Czynne:
poniedziałek – piątek – 11.00 – 19.00
sobota 10.00 – 14.00

Wirtualny spacer

 

Sen jest bardzo istotny w życiu każdego człowieka. Odpowiedni komortowy wypoczynek pozwala nam wydajnie funkcjonować. W łóżku spędzamy dużą część życia warto więc zainwestować w wygodę relaksu. Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle istotny, dlatego zapraszamy Państwa do Salonu Sensive Materace Rzeszów, gdzie wykwalifikowany personel pomoże Państwu wybrać właściwe materace.

Rzeszów jest kolejnym miastem, w którym działa nasz firmowy sklep z materacami. Prowadzimy także sprzedaż internetową, dlatego Klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie całego kraju ale i poza jego granicami. Sensive Salon Materacy Rzeszów zlokalizowany jest przy ulicy Przemysłowej 1A i posiada bogatą ofertę produktów, mogących spełnić oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta. W sklepie z materacami Rzeszów, znajdziecie Państwo wyłącznie produkty wysokiej jakości.

Odpowiedzialność za nasze produkty to czynnik który nas wyróżnia. Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, na które oczywiście udzielamy gwarancji. Materace Sensive powstają w regionie, który jest meblowym zagłębiem Polski. Dzięki temu, że sami zajmujemy się produkcją i sprzedażą bezpośrednio Klientowi, uzyskujemy przewagę nad konkurencją w postaci ceny. Tanie materace, ale jakość wziąż najwyższa to nasz zdecydowany atut. Ponadto wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam mieć pewność, że wytwarzane przez nas materace to wartościowy towar, dzięki któremu zapewniamy naszym Klientom komfortowy wypoczynek. Wierzymy, ze wyśmienita renoma i wysokie opinie wśród Klientów materacy sprzedawanych w dotychczasowych lokalizacjach, powielą się także w sklepie z materacami do spania Rzeszów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materace wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych surowców i technologii. Wszystkie modele dostępne w Sensive producent materacy Rzeszów, zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach Klientów. Zdajemy sobie sprawę że każdy posiada nieco inne wymagania, lecz różnorodność asortymentu Sensive gwarantuje możliwość wyboru materaca o odpowiednim stopniu twardości, dopasowaniu do kształtu ciała czy wreszcie właściwym wymiarze. Istnieje także możliwość wyprodukowania materaca na wymiar, w wybranej na życzenie Klienta także niestandardowej wielkości. Wszystko to sprawia, że wybór materaca dopasowanego do indywidualnych preferencji staje się o wiele prostszy.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym Salonie firmowym w Rzeszowie !

 

Bezpłatna dostawa

Gwarancja do 10 lat

Materace na wymiar

Recykling materacy

Nasze salony sprzedaży