Rozmiar

Budowa

Twardość

Kategorie

Materace dziecięce

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju najmłodszych. Warto więc zadbać o odpowiednie warunki do odpoczynku i zainwestować w materace dla dzieci. Oferujemy szeroki asortyment produktów zarówno dla niemowlaków, jak i starszych pociech. Nasze materace są starannie przemyślane. Artykuły, które znajdują się w naszym asortymencie są stworzone wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Jesteśmy polską firmą. Nieustannie pracujemy nad jakością wykonania i wykorzystujemy najnowsze technologie. Staramy się również zaproponować konkurencyjne stawki, gdyż sprzedajemy towar bez pośredników. Posiadamy własną sieć dystrybucji.
Materace dziecięce są objęte gwarancją do 5 lat. Wykonujemy je wyłącznie z naturalnych materiałów. Ich zaletą są bawełniane pokrowce, które można prać w temperaturze 90 st. C. Dzięki temu bez trudu usuną Państwo uporczywe plamy i pozbędą się szkodliwych dla zdrowia bakterii i roztoczy – najczęstszych przyczyn alergii. Zapewniamy darmowy dowóz we wskazane miejsce. Jeśli nie znajdą Państwo u nas potrzebnego artykułu, wykonamy go na specjalne zamówienie.

Szeroki wybór produktów dla dzieci

Oferujemy szeroki asortyment produktów dla najmłodszych. Chętnie wybierane są materace dla dzieci wyposażone w siedem stref twardości. To produkt, który stanowi optymalne podparcie dla kręgosłupa. Popularnością cieszą się również artykuły z pianką termoaktywną, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając spokojny i zdrowy sen. W ciepłe dni doskonałą propozycją będzie materac z pianki poliuretanowej i przewiewnej maty kokosowej. Taka struktura wpływa na doskonały przepływ powietrza i zapobiega nadmiernej potliwości skóry. Ciekawą propozycją jest materac ze sprężynami bonnelowymi i pianką poliuretanową, który wyróżnia się wyjątkową trwałością.
Jeśli szukają Państwo materacy dziecięcych o zwiększonym stopniu twardości, dobrą opcją będzie produkt składający się ze sprężyn kieszeniowych i naturalnej maty kokosowej. Interesujący jest również model z profilowanego monobloku pianki o dużej gęstości. Posiada on specjalny system nacięć, który zapewnia sprężystość i zwartą strukturę. W naszym asortymencie znajdą Państwo również artykuły ze specjalnie profilowaną pianką oddziałującą na kręgosłup, które dodatkowo wzbogacono o przylegającą do ciała warstwę Memory.

Akcesoria do spania

Oferujemy nie tylko materace dziecięce, ale również akcesoria zapewniające spokojny sen. Dla alergików dobrym rozwiązaniem będzie termoelastyczna poduszka, która zawiera naturalny wyciąg z aloesu. Jej zastosowanie łagodzi podrażnienia i działa kojąco na skórę. Proponujemy również poduszkę o właściwościach ortopedycznych. Zapewnia ona idealne podparcie dla głowy i szyi oraz wpływa na swobodny oddech podczas snu. Dla dzieci, u których występują problemy z chrapaniem, dobrym wyborem będzie poduszka z termoelastycznej pianki Visco, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała.
Jeśli szukają Państwo dobrych materacy dla dzieci, zachęcamy do zakupów. Oferujemy także pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.


Nasze salony sprzedaży