/* */
Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

    Rozmiar

    Wysokość

  • Budowa

    Twardość

Gwarancja
do 10 lat

Darmowa dostawa
w całej Polsce

Salony sprzedaży
zobacz lokalizacje

Materace dziecięce - 10 cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Materace dziecięce

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju najmłodszych. Warto więc zadbać o odpowiednie warunki do odpoczynku i zainwestować w materace dla dzieci. Oferujemy szeroki asortyment produktów zarówno dla niemowlaków, jak i starszych pociech. Nasze materace są starannie przemyślane. Artykuły, które znajdują się w naszym asortymencie są stworzone wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Jesteśmy polską firmą. Nieustannie pracujemy nad jakością wykonania i wykorzystujemy najnowsze technologie. Staramy się również zaproponować konkurencyjne stawki, gdyż sprzedajemy towar bez pośredników. Posiadamy własną sieć dystrybucji.
Materace dziecięce są objęte gwarancją do 5 lat. Wykonujemy je wyłącznie z naturalnych materiałów. Ich zaletą są bawełniane pokrowce, które można prać w temperaturze 90 st. C. Dzięki temu bez trudu usuną Państwo uporczywe plamy i pozbędą się szkodliwych dla zdrowia bakterii i roztoczy – najczęstszych przyczyn alergii. Zapewniamy darmowy dowóz we wskazane miejsce. Jeśli nie znajdą Państwo u nas potrzebnego artykułu, wykonamy go na specjalne zamówienie.

Szeroki wybór produktów dla dzieci

Oferujemy szeroki asortyment produktów dla najmłodszych. Chętnie wybierane są materace dla dzieci wyposażone w siedem stref twardości. To produkt, który stanowi optymalne podparcie dla kręgosłupa. Popularnością cieszą się również artykuły z pianką termoaktywną, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając spokojny i zdrowy sen. W ciepłe dni doskonałą propozycją będzie materac z pianki poliuretanowej i przewiewnej maty kokosowej. Taka struktura wpływa na doskonały przepływ powietrza i zapobiega nadmiernej potliwości skóry. Ciekawą propozycją jest materac ze sprężynami bonnelowymi i pianką poliuretanową, który wyróżnia się wyjątkową trwałością.
Jeśli szukają Państwo materacy dziecięcych o zwiększonym stopniu twardości, dobrą opcją będzie produkt składający się ze sprężyn kieszeniowych i naturalnej maty kokosowej. Interesujący jest również model z profilowanego monobloku pianki o dużej gęstości. Posiada on specjalny system nacięć, który zapewnia sprężystość i zwartą strukturę. W naszym asortymencie znajdą Państwo również artykuły ze specjalnie profilowaną pianką oddziałującą na kręgosłup, które dodatkowo wzbogacono o przylegającą do ciała warstwę Memory.

Akcesoria do spania

Oferujemy nie tylko tanie materace dziecięce, ale również akcesoria zapewniające spokojny sen. Dla alergików dobrym rozwiązaniem będzie termoelastyczna poduszka, która zawiera naturalny wyciąg z aloesu. Jej zastosowanie łagodzi podrażnienia i działa kojąco na skórę. Proponujemy również poduszkę o właściwościach ortopedycznych. Zapewnia ona idealne podparcie dla głowy i szyi oraz wpływa na swobodny oddech podczas snu. Dla dzieci, u których występują problemy z chrapaniem, dobrym wyborem będzie poduszka z termoelastycznej pianki Visco, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała.
Oferujemy Państwu dogodne ceny materacy dla dzieci oraz zachęcamy do zakupów. Oferujemy także pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania.