Materace średnio miękkie H2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Materace średnio miękkie H2

Sensive – producent materacy średnio-miękkich zapewniających komfortowy sen
Materace średnio-miękkie oznaczane symbolem miękkości H2 polecane są osobom ważącym mniej,  którym zależy na miękkich i wygodnych nawierzchniach. Jako producent materacy średnio-miękkich zapewniamy, że odpowiedni dobór materaca nie tylko odpręży mięśnie kręgosłupa, ale także poprawi krążenie krwi w organizmie. Wysokiej jakości wypoczynek wpływa na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, gwarantując dobre samopoczucie.

Na co zwrócić uwagę podczas doboru materaca?

Dobrze dopasowany materac pozwala na zregenerowanie organizmu podczas snu, dlatego na jego wybór należy dokładnie przemyśleć. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na masę ciała. Materac średnio-miękki idealnie sprawdzi się u osób ważących od 50 do maksymalnie 80 kilogramów. Podczas zakupu materaca warto pamiętać o ewentualnych schorzeniach kręgosłupa, przy których szczególnie należy kierować się specjalistycznymi właściwościami materaca.

Materace średnio-miękkie H2 – charakterystyka

Producent materacy średnio-miękkich oferuje wysokogatunkowe materace wykonane z pianki termoaktywnej dopasowującej się do ciała użytkownika, a także zapamiętującej kształt sylwetki oraz materace wykonane z pianki lateksowej zapewniającej przewiewność, a także ograniczającej rozwój drobnoustrojów. Materace Sensive zbudowane są ze sprężyn kieszeniowych, gwarantujących doskonałe oparcie podczas snu. Połączenie funkcji relaksacyjnej oraz ortopedycznej przenosi komfort snu na wyższy poziom.

Jak dbać o materac średnio-miękki?

Oprócz podstawowych zasad, takich jak wentylacja materaca, czy też odpowiednie podłoże, należy pamiętać o jego czystości. Po dłuższym czasie użytkowania  produktu w materacu mogą znajdować się roztocza, będące przyczyną alergii i uczuleń. Najlepszym sposobem na odświeżenie materaca jest regularne i systematyczne odkurzanie oraz czyszczenie. Oferowane w naszym sklepie materace można prać bez obawy o utratę ich właściwości, dzięki któremu utrzymanie higieny staje się proste.

Zapraszamy do zakupów!