Materace średnio twarde H3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Materace średnio twarde H3

SENSIVE – producent materacy średnio-twardych
Materace średnio-twarde to jedne z najpopularniejszych materacy oferowanych na rynku. Użytkownicy cenią je za wygodę oraz funkcjonalność. Charakteryzują się stabilną podporą dla kręgosłupa, zapewniając komfortowy wypoczynek. Idealnie sprawdzą się w przypadku osób pragnących zachować prawidłowe oraz ortopedyczne ułożenie ciała.

Budowa materaca średnio-twardego H3

Materace o średniej twardości oznaczane są symbolem H3 w skali twardości. Wykonane ze specjalnej pianki, która nadaje odpowiedni kształt materaca, dopasowują się do budowy kręgosłupa. Produkowane z  wysokoelastycznych materiałów o zwiększonej grubości i  gęstości pozwalają na długie użytkowanie. Dzięki  zastosowaniu wysokiej jakości materiałów można je prać w wysokich temperaturach bez obawy, że stracą swoje właściwości.

Materace średnio-twarde – rodzaje

Sensive, producent materacy średnio-twardych oferuje kilka rodzajów materacy. Jednym z nich jest materac stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach. Materac dziecięcy z dodatkową warstwą maty kokosowej idealnie sprawdzi się w celu zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza oraz przewiewności. Kolejnym materacem średnio-twardym jest materac sprężynowy składający się z wysokogatunkowych drutów i pianki wysokoelastycznej. W naszym asortymencie znajdują się również materace zbudowane z dwóch różnych pianek – termoaktywnej oraz wysokoelastycznej, najczęściej wybierane przez osoby chcące dopasować materac do swojego kształtu ciała.

Dla kogo materac średnio-twardy będzie najlepszym wyborem?

Materace doskonale sprawdzą się dla osób o wadze około 60-80 kg. Są to produkty znajdujące się na pograniczu miękkości i twardości, dlatego też wybór materaca średnio-twardego to doskonały dla każdego użytkownika oczekującego komfortowego snu.

Materac średnio-twardy a stelaż łóżka

Wybór odpowiedniego materaca do stelaża nie należy do najłatwiejszych. Materace średnio-twarde idealnie dopasowują się do stelaży ruchomych, jak i prostych listwowych. Dzięki swojej elastyczności dopasowują się do budowy stelaża, co powoduje, że stają się uniwersalne.
Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym!