H4 Materac twardy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Materace twarde H4
Wybór odpowiedniego materaca ma szczególne znaczenie dla komfortu naszego snu, dlatego powinien on zostać dopasowany do ramy łóżka. Materac 160 x 200 twardy sprawdzi się zwłaszcza w łóżku podwójnym. Zalecany będzie również osobom, które posiadają problemy z kręgosłupem bądź zdarza im się odczuwać ból w odcinku lędźwiowym. Materace twarde, mimo że nie wyróżniają się najwyższą sprężystością, mogą okazać się niezwykle praktyczne, a dla wielu osób właśnie produkty o twardości materaca H4 są zdecydowanie najwygodniejsze. Istotny będzie jednak nie tylko poziom twardości, ale przede wszystkim materiały, które zostały użyte do jego produkcji.

Jakie materace mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie?
W sklepie Sensive nie zabraknie wszelkiego rodzaju materacy twardych przeznaczonych do spania. W dostępnym asortymencie mogą Państwo odnaleźć m.in. materac 5 lub 7-strefowy, oparty na rdzeniu kieszeniowym typu POCKET, który został dodatkowo obłożony pianką wysokosprężystą z jednej strony oraz pianką wysokoelastyczną z drugiej. Każda z tych warstw została specjalnie wzmocniona, aby zapewnić jeszcze większą wygodę podczas odpoczynku. Ciekawą propozycją wydaje się także materac zbudowany z wykorzystaniem wkładu kieszeniowego, który jest dwustronnie obłożony pianką poliuretanową, a także pianką „Memory”. W naszym sklepie nie zabraknie również klasycznych materacy zbudowanych ze sprężyn bonellowych, zapewniających niezwykle dobrą wentylację.
Wśród materacy twardych dostępne są także komfortowe materace dziecięce. Świetnym wyborem może okazać się chociażby materac wykonany z profilowanej pianki wysokoelastycznej z dodatkową warstwą pianki termoaktywnej. Dużą zaletą tej pianki jest fakt, że uplastycznia się pod wpływem ciepła, dzięki czemu doskonale dopasowuje do kształtu ciała dziecka, zapewniając mu jeszcze lepszą wygodę. Dla alergików polecamy szczególnie materac z dodatkową warstwy maty kokosowej. Jest on wyposażony w bawełniany pokrowiec z wodoodporną membraną i jednocześnie możliwością prania w wysokiej temperaturze, dzięki czemu łatwiej jest zachować czystość.

Dlaczego warto wybrać materace Sensive?
Materace Sensive to zastosowanie najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości tkanin oraz materiałów w atrakcyjnej cenie. Jako producent materacy staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wygodę i komfort. Bardzo istotne jest dla nas także aby materace z naszej oferty były niezwykle praktyczne. Z tego względu wybieramy jedynie materiały, które łatwo jest wyczyścić, a nawet wyprać w wysokiej temperaturze. Nie zapominamy także o alergikach, którzy potrzebują specjalnych rodzajów materacy.
W sklepie Sensive mogą Państwo znaleźć materace w różnych rozmiarach, zarówno do łóżek pojedynczych, jak i do łóżek podwójnych. Ich dokładne parametry znajdują się w opisach produktowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną, warto skorzystać z aktualnych promocji i wyprzedaży. Życzymy udanych zakupów.