Materace twarde H4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sen jest jednym z podstawowych czynników sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Powinien być czasem relaksu, odpoczynku ciała i umysłu, a w tym pomaga spanie na odpowiednim podłożu. Materace twarde H4 zapewniają komfortowy wypoczynek osobom liczącym na twardszą nawierzchnię do spania, która nie ugina się nadmiernie pod ciężarem ciała.

Materace twarde H4 dopasowane do Twoich potrzeb

Materace H4 twarde słyną ze swojej stabilności, ale wyróżniają się nieco lepszą sprężystością niż materac twardy H5. Klienci chętnie po nie sięgają, bo są niezwykle praktyczne, a dla wielu osób to właśnie produkty o takiej twardości są zdecydowanie najwygodniejsze. Materac H4 sprawdzi się zwłaszcza w łóżku podwójnym. Zalecany jest również osobom, które cierpią z powodu problemów z kręgosłupem, stawami, bądź zdarza im się odczuwać ból w odcinku lędźwiowym pleców.

Istotną rolę odgrywa tu jednak nie tylko poziom twardości materaca, ale przede wszystkim materiały, które zostały użyte do jego produkcji. W sklepie Sensive dbamy o to, aby każdy klient znalazł odpowiedni dla siebie materac twardy H4. W dostępnym asortymencie znajdują się m.in. 5 lub 7-strefowe materace kieszeniowe z rdzeniem dodatkowo obłożonym pianką wysokosprężystą i wysokoelastyczną oraz klasyczne rozwiązania ze sprężyn bonellowych zapewniających niezwykle dobrą wentylację.

Wśród materacy twardych dostępne są także komfortowe materace piankowe. Świetnym wyborem może okazać się chociażby materac wykonany z profilowanej pianki wysokoelastycznej z dodatkową warstwą pianki termoaktywnej. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest efekt uplastyczniania się materiału pod wpływem ciepła, dzięki czemu nawierzchnia materaca doskonale dopasowuje do kształtu ciała dziecka. Dla alergików polecamy szczególnie materac z dodatkową warstwy maty kokosowej w zdejmowanym pokrowcu.

Materace twarde H4 – gwarancja dobrego snu

Zastanów się, czy…

  • Cierpisz z powodu sztywności stawów po wstaniu?
  • Doskwiera Ci ból kręgosłupa, gdy leżysz w łóżku?
  • Bezsenne noce to coś, czego doświadczasz zbyt często?
  • Masz problemy z zasypianiem?
  • Odczuwasz zmęczenie po przebudzeniu?

Winowajcą tych dolegliwości może być stary lub źle dopasowany materac!

Idealne podłoże do spania to takie, które zapewnia spokojniejszy sen, minimalizuje bóle kręgosłupa następnego dnia po przebudzeniu, sprzyja odpoczynkowi i w efekcie lepszemu samopoczuciu. Materace twarde H4 to dobry wybór dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa i tych, którzy śpią na plecach, ponieważ zapewniają bardziej stabilną i równą powierzchnię leżenia. Podczas snu na twardym materacu mięśnie są mniej napięte, a krążenie lepsze. Stabilna nawierzchnia zapobiega również zapadaniu się dolnej części pleców, co może umożliwić dopływ większej ilości tlenu podczas snu.

Wytrzymałe materace H4 w ofercie Sensive

Materace Sensive to połączenie najnowocześniejszych technologii produkcji z wysoką jakością tkanin oraz materiałów w atrakcyjnej cenie. Jako producent materacy, które sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi, staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze wygodę. Bardzo istotne jest dla nas także, aby materace z naszej oferty były niezwykle praktyczne. Z tego względu wybieramy jedynie materiały, które łatwo jest wyczyścić, a nawet wyprać w wysokiej temperaturze. Nie zapominamy także o alergikach i odpowiednich dla nich materiałach.

W sklepie Sensive znajdują się materace w różnych rozmiarach, zarówno do łóżek pojedynczych, jak i do podwójnych. Wykonujemy również indywidualne zamówienia, aby każdy mógł spać na wyśnionym materacu.