Materace bardzo twarde H5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bez wygodnego materaca nie ma mowy o komfortowym śnie. Dlatego jego twardość powinna być dopasowana do indywidualnych wymagań i upodobań użytkowników. Miłośnicy twardych podłoży do spania pokochają materac bardzo twardy H5. Oferujemy produkty, na których wyśpią się także osoby o wyższej masie ciała i masywnej budowie.

Materac twardy H5 – dopasowany do wyjątkowych potrzeb

H5 to stopień twardości, który oznacza materac bardzo twardy. W przeciwieństwie do tego, co oferują materace miękkie H1 lub materace średnio twarde H3 ten charakteryzuje się dużą odpornością na siłę nacisku. Oznacza to, że nawet pod wpływem dużego ciężaru jego powierzchnia pozostaje stabilna, nie zapada się i mało ugina. Taki materac, podobnie jak materace twarde H4, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfortowy sen zwłaszcza osobom, które potrzebują wyjątkowo twardego podłoża do odpoczynku.

Materac twardy H5 gwarantuje najwyższy poziom podparcia ciała i stabilności, nie zapada się pod ciężarem. Dlatego to korzystny wybór dla:

  • osób otyłych, z nadwagą;
  • sportowców i osób o masywnej budowie ciała;
  • ludzi, którzy rzadko zmieniają pozycję snu, śpią na plecach i preferują twarde powierzchnie do spania;
  • osób bardzo wysokich;
  • par z dużą różnicą w wadze lub we wzroście.

Materace bardzo twarde H5 – dobry wybór dla zdrowych pleców

Konstrukcja, jaką mają materace twarde H5 sprawdzi się również u osób, którym zależy na lepszym wsparciu dla kręgosłupa, co wpływa na zdrowszy sen. Spanie na bardzo twardej powierzchni sprawia, że ciało nie zapada się w struktury materaca, tylko jest podtrzymywane na całej jego długości. Dzięki temu, że kręgosłup podczas odpoczynku ma lepszą podporę, człowiek budzi się wypoczęty, bez bólu stawów i mięśni, ma więcej energii. Twarde materace H5 pozwalają również z łatwością zmienić pozycję podczas snu lub podnieść się po przebudzeniu. Odznaczają się dużą wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu pozostają użyteczne przez lata.

Najwyższej jakości materace H5 od Sensive

Wybierz materac H5 z naszej oferty i ciesz się lepszą jakością snu. W asortymencie Sensive znajdziesz bardzo twarde siedmiostrefowe materace kieszeniowe z rdzeniem typu POCKET, obłożonym pianką wysokosprężystą z jednej strony oraz pianką wysokoelastyczną z drugiej. Idealne dla osób, które oczekują solidnego podparcia kręgosłupa. Mamy także materace z pianki termoelastycznej o wysokim stopniu twardości, które sprawdzą się nawet w łóżkach z ruchomymi stelażami. Mimo swojej zwartej struktury gwarantują komfortowy sen. To wszystko dzięki specjalnemu systemowi nacięć, który zapewnia odpowiednią wentylację i sprężystość materaca H5.

Wykonujemy podłoża do spania w każdym rozmiarze z dbałością o szczegóły struktury i wykończenia. Materace od Sensive są bezpieczne dla alergików.

Chcesz zamówić bardzo twardy materac H5 od Sensive? Odwiedź jeden z naszych salonów sprzedaży lub dokonaj zakupu online. W razie wątpliwości służymy profesjonalną pomocą. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do działu obsługi klienta. Zapraszamy po materac prosto od producenta.