Łóżka do sypialni Wrocław

Sensive - Sklep z łóżkami Wrocław


ul.Przystankowa 2a
52-231 Wrocław

tel.: +48 694 303 309
e-mail: wroclaw@sensive.pl

pon. - pt.: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 16:00 Sprawdź nasze produkty

Odpoczynek jest kluczowy dla naszej  regeneracji a także dla naszego organizmu. Pomieszczeniem, gdzie najczęściej wypoczywamy jest sypialnia. Jednak, aby w pełni zregenerować się potrzebujemy do tego właściwych mebli, które znakomicie będą mieć wpływ na jakość naszego wypoczynku. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą  łóżek tapicerowanych z kolekcji Sensive. Nasze salony oferują szeroki asortyment łóżek sypialnianych oraz oferujemy możliwość przygotowania łóżka na zamówienie, którego odbiór możliwy jest w salonie, na przykład we Wrocławiu. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż internetową, dzięki której klienci mogą korzystać z naszych usług kiedykolwiek chcą. Sklep z naszymi łóżkami tapicerowanymi we Wrocławiu znajduję się przy ul. Przystankowej. Mapa umieszczona wyżej pokaże Ci dokładną lokalizację.  Istotną zaletą naszych łóżek tapicerowanych jest gąbczasty zagłówek, który pozwala na komfortowe siedzenie w łóżku. Możemy zapomnieć o nieprzyjemnie twardej ścianie. Jeżeli doceniasz praktyczne łózka to obowiązkowo zobacz nasze łóżka tapicerowane.

Przyjdź do salonu we Wrocławiu i wybierz swoje łóżko do sypialni

Wrocław gdzie mieści się jest nasz salon, na pewno każdy klient znajdzie idealne łóżko dla siebie.  Łóżka tapicerowane do sypialni w salonie we Wrocławiu są konstruowane na podstawie i z myślą o potrzebach klientów, wskutek czego w naszym sklepie posiadamy łóżka dla każdego, zarówno małżeńskie jak i jednoosobowe. Gwarantujemy także niskie ceny łóżek tapicerowanych we Wrocławiu oraz liczne przeceny. Jako producent łóżek tapicerowanych Wrocław dbamy o wygodę oraz funkcjonalność naszych produktów. W salonie możecie Państwo dokładnie obejrzeć cały asortyment i dokonać zakupu.  Łóżko tapicerowane dostępne w naszych salonach wyróżnia możliwość bardzo dobrej organizacji przestrzeni a także najlepsze technologie wykonania. Łóżka te posiadają bowiem obszerną skrzynię na pościel oraz mechanizm pozwalający na szybkie podnoszenie łóżka. Łóżka w naszym sklepie to świetny wybór do sypialni minimalistycznych.  Łóżko sypialniane tapicerowane Wrocław to przede wszystkim doskonały zakup, gwarantujący wysoką wygodę użytkowania, w związku z tym zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu zasięgnięcia informacji o dostępny cennik.

Łóżka Wrocław – Zapraszamy do zakupów w salonie Sensive!

Piotrek
Piotrek
12:39 16 Sep 21
Jeden wielki DRAMAT!!! Zamówiłem łóżko na które czekałem miesiąc. Parę dni przed ustalonym terminem odbioru zadzwoniłem, żeby ustalić godzinę odbioru. Dostałem informację, że dostawa będzie opóźniona o tydzień (nie wiem czy w ogóle zostałbym o tym poinformowany jakby nie zadzwonił...). Pomyślałem ok, zdarza się. Po tygodniu łóżko przyjechało z wyłamaną podłogą i ze złamanym narożnikiem (ewidentnie zostało źle zabezpieczone do transportu). Panowie zabrali uszkodzone elementy łóżka do naprawy. Po paru dniach mieli przyjechać na godz. 18:00. Specjalnie zorganizowałem sobie czas, żeby odebrać, to łóżko i kierowca zadzwonił po 40 min. że będzie za godzinę. Gdzie miałem już zaplanowane spotkanie i nie mogłem go przełożyć. Szkoda czasu i nerwów. Serdecznie nie polecam!
Edyta
Edyta
14:26 02 Jul 21
Super jakość materacy i łóżek. Przemiła obsługa Pani w salonie jak i panów dostawców. Szybko, sprawnie i dobre ceny. Polecam gorąco.
anna zemlik
anna zemlik
11:54 12 Jun 21
W salonie mogliśmy spędzić tyle czasu ile było trzeba do podjęcia decyzji, bardzo szybka realizacja zlecenia, dostawa w dogodnym dla nas czasie, bardzo miły kontakt przez cały czas. Zapłaciliśmy wygodnie przelewem. Polecam
Zobacz wszystkie opinie
js_loader