Materace Rehabilitacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Materace rehabilitacyjne od Sensive sposobem na zdrowy sen

Odpowiednio dobrany materac rehabilitacyjny okazuje się idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób wymagających specjalnych warunków podczas nocnego odpoczynku, ale także dla każdego, kto pragnie poczuć wyjątkową wygodę snu. Sprawdzi się przede wszystkim w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych oraz ćwiczeń z fizjoterapeutą, zapewniając bezpieczeństwo oraz poczucie stabilności. Dobry materac ortopedyczny wpłynie na kondycję kręgosłupa, poprawi ukrwienie całego ciała i pozwoli maksymalnie wykorzystać zdolności regeneracyjne organizmu.

Jako doświadczony producent materacy rehabilitacyjnych dbamy o komfortową atmosferę wypoczynku naszych klientów oraz trwałość prezentowanych produktów. Materac rehabilitacyjny do spania zagwarantuje optymalne ułożenie ciała dzięki tak zwanej punktowej elastyczności. Dopasuje się do jego kształtu, jednocześnie zachowując wszelkie naturalne krzywizny. Poprawna pozycja w trakcie snu pomoże walczyć z różnorodnymi dolegliwościami bólowymi, zwłaszcza kręgosłupa, i zmniejszać ryzyko pojawienia się odleżyn w przypadku osób o ograniczonej swobodzie ruchów.

Materac do rehabilitacji składany – wygoda oraz bezpieczeństwo

Ważną zaletą naszych produktów okazuje się ich nowoczesna forma, która ułatwia pracę rehabilitantom, a pacjentom gwarantuje maksymalną ochronę w trakcie terapii. Każdy materac na łóżko rehabilitacyjne odznacza się wysoką jakością zastosowanych tworzyw, dobranych dla jak najlepszego komfortu osób poddawanych zabiegom.  Intuicyjny sposób rozkładania i łatwe składanie sprawiają, że terapeuta może sprawnie rozstawić materac do łóżka rehabilitacyjnego w niemal każdym pomieszczeniu bez konieczności transportowania osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Kompaktowa forma umożliwia łatwe przewożenie oraz przechowywanie.

Podstawą naszej działalności jest przekazaniu Państwu produktów o wysokiej funkcjonalności. Właśnie dlatego przygotowaliśmy materac rehabilitacyjny składany, który nie wymaga stosowania skomplikowanych procedur konserwacyjnych. Dzięki odpornym na wilgoć materiałom materac do rehabilitacji Sensive z łatwością się czyści, co zdecydowanie usprawnia pracę fizjoterapeuty. Jego wytrzymała konstrukcja zapewnia odporność na rozerwanie, a elastyczne wnętrze – miękkość, stabilność oraz wygodę pacjentów.

Funkcjonalność w dobrej cenie – materace rehabilitacyjne marki Sensive

Cena naszych materacy uzależniona jest od rodzaju wprowadzonych funkcjonalności. W ostateczny koszt zawsze wpisana zostaje najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz wysoka precyzja wykonania. W ofercie przygotowaliśmy modele o różnorodnym stopniu twardości i rodzaju wypełnienia. Każdy z nich wyposażony został w odpowiednio sprężyste i elastyczne wypełnienie, które dobrze utrzymuje się na miejscu i tym samym zapewnia zrównoważone warunki odpoczynku.

Do naszej kolekcji materacy rehabilitacyjnych wprowadziliśmy modele o przewiewnych tkaninach, które zadbają o odpowiednią wentylację i dobre odprowadzanie nadmiaru wilgoci. To szczególnie ważna cecha w przypadku użytkowników, którzy spędzają w łóżku bardzo dużo czasu i jednocześnie nie mogą sobie pozwolić na jego ciągłe wietrzenie. Dzięki zastosowaniu wyżej wymienionych ułatwień nasze materace można z łatwością utrzymać w czystości i tym samym okazują się doskonałym wyborem dla każdego, kto oczekuje zdrowych warunków do nocnego odpoczynku. Sprawdzą się w przypadku alergików i pomogą zachować optymalną temperaturę ciała.

Zachęcamy do poznania pełnej oferty Sensive i wyboru optymalnie dopasowanego materaca rehabilitacyjnego.

Czytaj więcej