Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Materace Kraków

Sensive - Sklep z materacami Kraków


ul. Zakopiańska 56a (lokal numer 56)
30-418 Kraków

tel.: +48 782 605 357
e-mail: krakow@sensive.pl

pon. - pt.: - 11:00 - 19:30
sobota 10:00 - 17:00
niedziele handlowe 10:00 - 15:00
******JUŻ OTWARTE****** Sprawdź nasze produkty

Odpowiedni wypoczynek jest bardzo istotny w życiu każdego człowieka. Optymalny komfortowy wypoczynek umożliwia nam efektywnie funkcjonować. W łóżku spędzamy dużą część naszego życia, warto więc pomyśleć o wygodzie. Wybór właściwego materaca jest ogromnie istotny, dlatego zapraszamy serdecznie Państwa do Sensive Materace Kraków. Fachowy personel wesprze Państwa w wyborze właściwego materaca. Materace Sensive produkowane są w Twardogórze – mieście nazywanym meblowym zagłębiem Polski. Jako polska marka pragniemy Państwu zaproponować najlepsze produkty, które powstały przy użyciu innowacyjnych technologii. Bezpieczeństwo i komfort to tylko niektóre parametry określające nasze materace do spania Kraków jest jednym z licznych miejsc sprzedażowych. Klienci mogą odwiedzić salony usytuowane w Kielcach, Kaliszu, Rzeszowie, Radomiu czy Wrocławiu.

Kraków jest następnym miastem, w którym aktywnie rozwijamy sprzedaż sklepu z materacami. Prowadzimy sprzedaż internetową, więc Klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie całego kraju ale i poza jego granicami. Sensive Materace Kraków posiada szeroką ofertę produktów, mogących spełnić oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta. W materace Kraków, znajdziecie Państwo tylko produkty najwyższej jakości.

Salon z materacami Sensive w Krakowie

Odpowiedzialność za nasze materace to czynnik który nas wyróżnia. Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, na które naturalnie udzielamy wieloletniej gwarancji. Dzięki faktowi, że sami zajmujemy się produkcją i sprzedażą bezpośrednio Klientowi, osiągamy przewagę nad konkurencją w postaci ceny. Tanie materace, ale jakość nadal najwyższa to nasza niekwestionowana zaleta. Ponadto długoletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam być przekonanym, że produkowane przez nas materace to wartościowy produkt, dzięki któremu zapewniamy naszym użytkownikom komfortowy wypoczynek. Wierzymy, że wspaniała renoma i wysokie oceny wśród Klientów materacy sprzedawanych w dotychczasowych lokalizacjach, powielą się także w Krakowie gdzie możecie kupić materace do spania Kraków.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że wybór odpowiedniego materaca to ważna i trudna decyzja, dlatego też w naszych salonach materacy zatrudniamy przeszkolonych pracowników, którzy chętnie zaproponują Państwu odpowiedni dla Państwa materac do spania. Także w Krakowie dostępna jest nasza oferta materacy do spania dla dzieci, a także osób dorosłych. Z uwagi na fakt iż jesteśmy producentem materacy, istnieje u nas także sposobność zamówienia materaca na wymiar i zakup bez pośredników. Wybór materaca z pomocą Sensive producent materacy Kraków, nie będzie więc stanowić najmniejszego problemu.

Gorąco zapraszamy do zakupów materacy w Krakowie!