Materace 160x200

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Komfort naszego snu zależy w znacznej części od wyboru odpowiedniego materaca do łóżka. Musi on zostać dopasowany do jego wielkości, jak i spełniać dodatkowe wymogi dotyczące twardości czy sprężystości. Nie ma jednego uniwersalnego materaca do spania. Ani tez uniwersalnego rozmiaru, może poza materacem 160×200 :) Każdy z nas ma nieco inne preferencje. Niektórzy wolą twardsze materace, inni stawiają przede wszystkim na elastyczność. Nie bez znaczenia jest ponadto materiał z jakiego zostanie wykonany. Ten parametr wpływa na jakość, a więc głównie trwałość materaca oraz sposób jego czyszczenia. Ma to więc duże znaczenie w kwestiach praktycznych. Te z nich, które zostały dodatkowo wyposażone w pokrowiec z wodoodporną membranę można bez problemu wyprać w pralce, co jest znacznym ułatwieniem.

Materace o wymiarach 160 x 200 cm

Materace 160×200 to z pewnością najpopularniejszy wymiar materaca do spania, który zagwarantuje komfort zarówno jednej osobie, jak i parze. Zdecydowanie się na określony rozmiar to jednak nie wszystko. Do wyboru mamy różne warianty. Te osoby, którym zależy na twardym materacu z mocnym podparciem kręgosłupa, powinny postawić na 7-strefowy materac Hard Sleep oparty na rdzeniu kieszonkowym. Dzieciom polecamy szczególne komfortowy materac wykonany z profilowanej pianki wysokoelastycznej z dodatkową warstwą pianki termoaktywnej. Dobrym wyborem materaca 160×200, okaże się również 5-strefowy materac, który został wykonany z dwóch rodzajów pianek: wysokoelastycznej, zapewniającej trwałość materaca i prawidłową wentylację oraz pianki MEMORY, dopasowującej się do kształtu ciała, zwiększając tym samym komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo także klasyczne materace 160×200, zbudowane ze sprężyn pocket, które zostały obustronnie obłożone połączeniem pianki poliuretanowej z matą kokosową. Jak więc można zauważyć, wybór jest niezwykle bogaty. Tanie materace 160×200 to jedna z licznych propozycji sklepu Sensive.

Dlaczego warto wybierać nasze materace 160×200?

Materace 160×200 do spania z naszego sklepu powstają dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Komfort Państwa snu jest dla nas najważniejszy, dlatego stale staramy się rozwijać naszą wiedzę i polepszać oferowane przez nas produkty. Większość materacy została wykonana z materiałów, które można prać w wysokiej temperaturze, dlatego znacznie łatwiej jest utrzymać je w czystości. Są one także wodoodporne, nie musimy już przejmować się każdym zabrudzeniem materaca.

Materace 160×200 Sensive posiadają różne wysokości, znaczna część z nich jest dwustronna, co stanowi dodatkową zaletę. Jeżeli zależy Państwu na znalezieniu odpowiedniego materaca, który zwiększy komfort wypoczynku, zapraszamy do skorzystania z oferty Sensive. Do dyspozycji jest nie tylko bogaty wybór, ale również atrakcyjne ceny. Wiele produktów dostępnych jest na promocji. Poza wymiarem materaca 160×200, posiadamy także materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 180×200 oraz 200×200. Zamówienia można składać bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej bądź w stacjonarnych salonach sprzedażowych.