Materace wysokoelastyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Na materacu spędzasz 1/3 życia. Dzięki modelom wysokoelastycznym dostępnym w ofercie Sensive odkryjesz, czym jest prawdziwy wypoczynek. Zapewnisz sobie spokojny i zdrowy sen. Poznaj wysokiej klasy tradycyjne materace piankowe wysokoelastyczne oraz nowości produktowe stworzone dla lepszej jakości życia.

Materac wysokoelastyczny – w trosce o zdrowy sen

Dobry materac poprawia jakość snu, równomiernie rozkładając nacisk na ciało i wspomagając krążenie krwi. Korzystanie z odpowiedniego podłoża do spania ogranicza również odczuwanie w nocy ruchów drugiej osoby, co pozwala na spokojniejszy sen. Musisz pamiętać, że różne materace wysokoelastyczne działają inaczej w zależności od fizycznych elementów, z których są wykonane. Na przykład materace lateksowe cechuje wysoka elastyczność, dopasowywanie się do kształtu użytkownika, ale także antyalergiczność.

Materac z pianki wysokoelastycznej to gwarancja:

  • dużej sprężystości,
  • odpowiedniej wentylacji i przewiewności,
  • właściwego wyprofilowania,
  • stabilnego podparcia kręgosłupa,
  • wieloletniej wytrzymałości,
  • wysokiej jakości w korzystnej cenie.

To wszystko pozwala na zdrowy i spokojny sen.

Materac z pianki wysokoelastycznej dopasowany do Ciebie

Materace piankowe wysokoelastyczne słyną z dopasowywania się do kształtu ciała. Pozwalają na prawidłowe ułożenie kręgosłupa i zachowanie naturalnych krzywizn podczas leżenia. Niektóre materace termoelastyczne podczas snu wręcz „odciskają” kształt ciała, który znika po wstaniu z łóżka. Za tę funkcję odpowiada pianka wysokoelastyczna. Materac wykonany z takiego materiału jest niezwykle odporny na odkształcenia i daje indywidualne podparcie każdemu użytkownikowi.

Materac wysokoelastyczny to produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Jego wygodę docenisz zwłaszcza wtedy, gdy szukasz stabilnego podparcia w obszarze pleców, bioder, nóg i karku. To rozwiązanie idealne dla osób w każdym wieku:

  • dzieci,
  • młodzieży,
  • dorosłych,
  • seniorów.

Z jego zalet skorzystasz także, jeśli wykonujesz pracę siedzącą lub potrzebujesz rozluźnienia mięśni napiętych po wysiłku. Pianka termoelastyczna o zwiększonej gęstości i grubości zapewni również stabilne podparcie osobom z problemami kręgosłupa, bólami stawów oraz po przebytych złamaniach i urazach kości. A jeśli dzielisz łóżko z drugą osobą, oboje pokochacie optymalny komfort, jaki każdemu z osobna zapewni ten materac do spania.

Materace piankowe wysokoelastyczne w ofercie Sensive

W Sensive chcemy, aby nasi Klienci czuli, że jesteśmy specjalistami w obszarze zdrowego snu. Dlatego zawsze dbamy o dostęp do nowości produktowych w obszarze wypoczynku. U nas znajdziesz wyjątkowej jakości materace do łóżka. Nasze produkty, dzięki połączeniu dobrej klasy materiałów z odpowiednim dopasowaniem się do każdego typu sylwetki, zapewniają wysoki poziom komfortu snu.

Pamiętaj, że w Sensive nie idziemy na kompromisy w zakresie trwałości naszych produktów. Dlatego kupując u nas materac, otrzymujesz nawet 10 lat gwarancji na wyroby z kolekcji „Premium”. Zapoznaj się z naszą ofertą wyjątkowych materacy wysokoelastycznych i na własnej skórze przekonaj się, czym jest zdrowy sen.