Materace hotelowe

Prowadzisz hotel bądź pensjonat? Sprawdź bogatą ofertę Sensive i zamów trwałe oraz komfortowe materace! Materace hotelowe możemy wycenić i wykonać w oparciu o specyfikację dostarczoną przez Klienta, uwzględniając każdą jego potrzebę. Oferujemy również fachowe i profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego rodzaju materacy.

Skontaktuj się z nami aby wybrać tani materac hotelowy pod numerem +48 694 307 307 lub napisz


  * pole obowiązkowe


  Realizacje:

  BRISTOL **** ART & SPA Sanatorium
  28-100 Busko-Zdroj, ul. 1 Maja 1

  Referencje  SANATORIUM „SŁOWACKI” HOTEL MEDICAL SPA ***
  ul. 1-go Maja 33 28-100 Busko-Zdrój

  Referencje

  Komfortowe materace hotelowe

  Ze względu na to, że podróże w dzisiejszych czasach stały się bardzo powszechne, branża hotelowa stała się jedną z bardziej dochodowych i opłacalnych. Aby jednak goście chętnie korzystali z usług hotelu czy pensjonatu, niezbędna jest najwyższa jakość usług, zwłaszcza że w dobie ogromnej popularności mediów społecznościowych każdy turysta bez problemu sprawdzi opinie o wybranym obiekcie w internecie. Zapewnienie gościom komfortu spania to jeden z głównych czynników wpływających na renomę obiektu hotelowego, dlatego wygodne i zaopatrzone w odpowiedni materac łóżko hotelowe staje się jednym z wyznaczników, którymi kierują się osoby poszukujące noclegu. Zadowoleni oraz wyspani goście na pewno polecą obiekt znajomym.

  Producent materacy hotelowych poleca swoje produkty

  Produkcja materacy to przedmiot naszej działalności, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla każdego jest zdrowy i komfortowy sen umożliwiający sprawne funkcjonowanie przez cały dzień. O ile wybór odpowiedniego materaca do własnej sypialni jest kwestią bardzo indywidualną, to zakup wygodnych materacy do obiektu hotelowego może wydawać się sprawą trudniejszą, gdyż trzeba zaspokoić oczekiwania wielu osób. Dlatego szukając najlepszych rozwiązań przy hurtowym zakupie materacy, priorytetem nie powinna być tylko ich cena, ale przede wszystkim uniwersalne właściwości, dzięki którym można zapewnić komfortowy wypoczynek różnym gościom. Do takich cech na pewno należy wytrzymałość, odporność na zabrudzenia, a przede wszystkim wygoda, dzięki której goście z radością powitają każdy kolejny dzień.

  Uniwersalne materace hotelowe, czyli jakie?

  Czy możliwy jest zakup takich materacy, aby wszyscy goście spędzający noc w hotelu czuli się rano wyspani i wypoczęci? Chociaż zważywszy na różne preferencje wydaje się to trudne, to jednak staje się to całkiem realne. W kwestii takiej, jak najbardziej uniwersalne i komfortowe materace hotelowe producent mający do czynienia z ogromną liczbą klientów posiada największe doświadczenie i może określić najczęstsze wymagania osób marzących o zdrowym oraz komfortowym śnie. Kluczem do sukcesu jest uśrednienie wymagań klientów, dlatego najlepszym wyborem do obiektów hotelowych goszczących osoby o różnych oczekiwaniach będzie zakup materacy średnio twardych określanych symbolem H3. Tego typu materac na pewno zapewni wypoczynek osobom preferującym zarówno miękkie, jak i twarde podłoże do spania.

  Materac hotelowy sprężynowy czy piankowy?

  W naszej ofercie znajdują się dwa typy materaców, które różnią się pomiędzy sobą konstrukcją i wewnętrznymi elementami stanowiącymi wypełnienie materaca. Pierwszy typ to materace sprężynowe zbudowane z umieszczonych w osobnych „kieszeniach” sprężyn, a drugi to produkty skonstruowane z warstw różnego rodzaju pianek. Oba rodzaje posiadają mnóstwo zalet i zapewniają bardzo wysoki komfort spania, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane w obiektach hotelowych. Pomocny w podjęciu decyzji może być fakt, że materace sprężynowe są trwalsze, a piankowe z kolei charakteryzują właściwości antyalergiczne, ponadto są higieniczniejsze. Ostateczna decyzja może być zatem podjęta po analizie kategorii gości, która najczęściej dokonuje rezerwacji noclegów w danym hotelu.

  Niezależnie od dokonanego wyboru, można mieć pewność, że hotelowe materace firmy Sensive na pewno usatysfakcjonują osoby mające okazję z nich skorzystać i przyczynią się do wzrostu popularności hotelu i dobrych opinii wśród jego gości.