Znajdź idealny materac!

Materace na wymiar

Idealnie dopasowany materac

Od jakości materaca zależy zdrowy sen, a to daje energię potrzebną do pracy i cieszenia się życiem za dnia. Dlatego właśnie warto zainwestować w materac na wymiar. Dzięki niemu nie trzeba martwić się o nietrafiony zakup – gotowe produkty nie są w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb. Dopiero zaprojektowany na życzenie materac będzie uwzględniać preferencje osób, które zamierzają z niego korzystać.

Firma Sensitive zajmuje się tworzeniem materacy zgodnych z indywidualnym zamówieniem. Stawiamy na wysoką jakość wykonania oraz dostosowanie produktów do wymogów klientów. W tym celu korzystamy z nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Nasze materace na zamówienie to sprawdzony sposób, by wyspać się każdej nocy!

Stwórz własny materac przy pomocy konfiguratora

Proces prawidłowego doboru materaca nie musi być skomplikowany. Wystarczy skorzystać z udostępnionego przez nas kreatora. Pomoże on krok po kroku wybrać najważniejsze właściwości zamawianego produktu, takie jak wymiary materacy czy rodzaj. Ponadto umożliwia bardzo szczegółowe dostosowanie wszystkich pozostałych elementów składających się na wymarzony materac:

Zaznaczone opcje są reprezentowane graficznie u góry ekranu, dzięki czemu można podjąć lepsze decyzje, a każda wprowadzona zmiana sprawia, że zmienia się cena materacy na wymiar, co pozwala zachować kontrolę nad wydatkiem i pozwala kupić tanie materace na wymiar.

Oryginalne materace w niestandardowych rozmiarach

Przyjmujemy zlecenia nawet na najbardziej nietypowe materace. Jeśli nasza oferta nie obejmuje produktu o wymaganych wymiarach, zachęcamy do poinformowania nas o tym lub skorzystania z konfiguratora. W obu przypadkach będziemy w stanie pomóc w stworzeniu materaca o nietypowym rozmiarze.

Oprócz wyjątkowo dużych materaców, możemy zaoferować także te niewielkie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli materace pod indywidualne zamówienie dla dzieci. Modele dostosowane do potrzeb najmłodszych z pewnością zostaną docenione przez Państwa pociechy. Nasz konfigurator ułatwi stworzenie materaca – najpopularniejsze wymiary materacy dla dzieci (np. 60×120 cm lub 90×180 cm) oznaczone są odpowiednią grafiką.

Szybka dostawa

Czas realizacji zamówienia indywidualnie dostosowanego materaca wynosi od 2 do 4 tygodni. Nasi przedstawiciele skontaktują się z Państwem po wysłaniu konfiguracji, aby poinformować o dostawie. Istnieje również możliwość odebrania materaca w jednym z naszych salonów we Wrocławiu, Kielcach, Kaliszu, Rzeszowie czy Radomiu.

Zapraszamy do składania zamówień na materace na wymiar. Można to zrobić online oraz kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas kontaktu chętnie pomożemy w wybraniu najbardziej odpowiadających parametrów i odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Bezpłatna dostawa

Gwarancja do 10 lat

Materace na wymiar

Recykling materacy

Nasze salony sprzedaży