Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Gwarancja
do 10 lat

Darmowa dostawa
w całej Polsce

Salony sprzedaży
zobacz lokalizacje

140x200

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Praktyczne materace umożliwiające udany sen

Wybór materaca cechującego się wygodą i solidnością to często bardzo skomplikowane zadanie. W czasie zakupów powinno się rozważyć wiele ważnych kwestii. To przeważnie od nich zależy jakość relaksu. Z tego powodu w naszej firmie produkujemy materace dobrane do wymagań klientów. Dbamy o najbardziej istotne szczegóły, aby mieć pewność, że materace umożliwią jak najlepszy relaks.

W jaki sposób wybrać najlepszy materac?

Żeby znaleźć wygodny materac, należy najpierw pomyśleć o swoich indywidualnych wymaganiach. Bardzo istotnymi czynnikami są między innymi wzrost i ciężar ciała człowieka, a także szerokość ramy łóżka. W przypadku pojedynczych łóżek idealnie sprawdzą się materace 140 x 200. Zapewnią danej osobie odpowiednio dużo miejsca, co umożliwi wygodny sen. W rezultacie poczujemy się bardziej wypoczęci, co da nam więcej siły podczas realizowania codziennych obowiązków.
Wielu kupujących zastanawia się również nad różnicami między wybranymi materacami. Sklepy często prezentują modele dzielące się przede wszystkim na piankowe albo lateksowe. Materace piankowe bardzo dobrze dostosowują się do wzrostu i wagi wybranej osoby. W efekcie odciążają kręgosłup, a także umożliwiają wygodny sen. Z kolei modele lateksowe są idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy walczą z ciągłą alergią. Powinno się też pamiętać o odpowiedniej szerokości materaca. W naszym sklepie posiadamy zarówno mniejsze materace 140 x 200, najlepsze w przypadku niewielkich łóżek, jak i większe wersje np. o rozmiarze 180×200. Z tego powodu mamy pewność, że znalezienie odpowiedniego materaca nie będzie najmniejszym problemem.