Materace Dziecięce - 10 cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Materace dziecięce 10 cm

Podstawą prawidłowego rozwoju, zdrowia i dobrego samopoczucia najmłodszych jest odpowiednia dawka snu. Aby był on w pełni efektywny i kojący dla organizmu malucha, należy zadbać o odpowiednie urządzenie pokoju dziecka. Szczególny nacisk należy położyć na wygodne łóżeczko dziecięce. Nasze sprawdzone i komfortowe materace dla dziecka to idealny wybór do wielu modeli łóżeczek. Poznaj naszą wyjątkową ofertę i wybierz najlepsze materace juniorskie dla swojej ukochanej pociechy!

Materac dziecięcy – słodki sen Twojej pociechy

Nie ulega wątpliwości, że sen jest podstawą dobrego samopoczucia nie tylko dla dorosłych, ale w szczególności dla małych dzieci. To właśnie dlatego sprawdzony materac do łóżka dla dziecka może decydować nie tylko o efektywnym wypoczynku, ale także o rozwoju malucha. Intensywnie rozwijający się organizm oraz rosnące kości wymagają odpowiedniego podparcia, które gwarantuje prawidłowo zaprojektowany materac.

Czym jeszcze powinny się wyróżniać materace dziecięce? Szczególnie istotna jest ich grubość. Materace 10 cm doskonale sprawdzają się w łóżeczkach dla najmłodszych, ponieważ są dobrze dopasowane do masy ciała małych dzieci. Dodatkowo nasze modele posiadają specjalną powłokę wodoodporną, która pozwoli uniknąć ich przemięknięcia. Można ją wyprać w pralce w temperaturze 90 stopni. To ważne, ponieważ każdy materacyk dziecięcy jest szczególnie narażony na przemiękanie.

Materace dziecięce – poznaj ofertę Sensive!

Materace dla dzieci, tak samo jak materace juniorskie, powinny być elastyczne, wygodne i solidne. Właśnie takie modele znajdziesz w naszej ofercie. Każdy materac 10 cm w naszym sklepie wykonany jest ze specjalistycznej pianki, która jest odporna na uszkodzenia, odkształcenia oraz przemoczenie. Specjalne właściwości zastosowanych materiałów sprawiają, że Twoje dziecko będzie miało komfortowe warunki dla odpoczynku i snu – zarówno w dzień, jak i w nocy. Postaw na sprawdzone materace dla dzieci do spania od Sensive o wymiarach 60×120, 70×140, 70×160, 80×160, 90×180 i zadbaj o zdrowy sen i rozwój swojego malucha!