Materace 80x160

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Materace do łóżka w rozmiarze 80×160 to modele przeznaczone dla najmłodszych – idealnie współgrają z łóżkami dziecięcymi i łóżkami dla młodszych nastolatków. W Sensive oferujemy różne rodzaje materaców 80×160 – wśród nich z pewnością znajdziesz model, który spełni twoje oczekiwania. W naszej ofercie dostępne są także akcesoria takie jak np. poduszki memory. Nie czekaj! Sprawdź asortyment naszego sklepu już dziś!

Materac 80×160 dla dzieci i młodzieży

Sen dziecka to podstawowy sposób regeneracji jego organizmu – to w nocy zachodzą kluczowe dla jego rozwoju procesy. Co więcej, w czasie snu dziecko rośnie – to wtedy z przysadki mózgowej wydziela się somatotropina, czyli hormon wzrostu. Maluch, który źle śpi, wstaje niezadowolony, może być marudny, mieć problemy ze skupieniem się w szkole i efektywną nauką. Uniknij takich kłopotów, zapewniając dziecku odpowiednie warunki snu z wygodnymi materacami z pianki termoelastycznej albo pianki wysokoelastycznej.

Znajdziesz u nas materace dziecięce, takie jak:

Oferujemy też materace 80×160 do łóżka dla młodzieży:

Komfortowe i sprężyste materace 80×160

Materace dziecięce 80×160, które mamy w ofercie, wykonane są z pianki wysokoelastycznej z dodatkową warstwą perforowanej pianki lateksowej albo pianki termoaktywnej. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie sprawia, że materace są sprężyste, wygodne, a ciało malucha doskonale podparte. Dodatkowo każdy materac 80×160 z naszej oferty, ma zdejmowany pokrowiec, który możesz bez problemu prać. Dzięki temu zachowujesz najwyższą higienę – tak ważną podczas snu.

Materace 80×160 dla dzieci mają również dostosowaną do ich potrzeb wysokość: od 11 do 14 cm. Cieńsze modele przeznaczone są dla najmniejszych i najlżejszych maluchów, z kolei grubsze to idealne materace dla młodzieży.  Produkty te są stworzone z myślą o dorastających nastolatkach będących w najaktywniejszej fazie wzrostu, u których kręgosłup rozwija się i kształtuje, a budowa i masa ciała podlega wielu zmianom.  

Sprawdź materace 80×160 dla dzieci w sklepie Sensive

Komfort snu twojego dziecka jest z pewnością twoim priorytetem. Dla nas również najważniejsze jest to, aby zapewnić mu zdrowy, spokojny i głęboki sen. Wybierając jeden z materaców 80×160, dostępny w Sensive możesz mieć pewność, że będzie to produkt najwyższej jakości. Nie wiesz, jaki model materaca dziecięcego będzie najlepszy dla twojej pociechy?

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci, który materac dziecięcy będzie odpowiedni do Twoich preferencji. Poszukujesz materaca do łóżka niemowlęcego? Sprawdź dostępne w naszej ofercie materace 70×140 oraz materace 60×120. Aby ochronić materac przed plamami z mleka czy moczu, proponujemy także nakładki ochronne na materace.