Dostawa

Wszystkie zamówienia, niezależnie od wybranej formy płatności, na terenie całego kraju dostarczamy GRATIS. Przed dostawą materaca skontaktujemy się z Państwem, w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru. Transport nie obejmuje usługi wniesienia materaca – klient może dokupić usługę wniesienia towaru za próg mieszkania. Koszt ustalany jest indywidualnie. Informację o chęci wykupienia takiej usługi prosimy wpisać w pole „Informacje dodatkowe” podczas składania zamówienia.

Wraz z zamówieniem otrzymujecie Państwo dokument zakupu.

Do pakowania przesyłek przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby uniknąć niepotrzebnych problemów. Materace i stelaże zawsze są zabezpieczone grubą warstwą folii, tak aby nie zostały one uszkodzone w czasie transportu. Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia przesyłki zaraz po jej otrzymaniu. Jeżeli przesyłka budzi wątpliwości, najlepiej sprawdzić ją w obecności kuriera. Jeśli uszkodzenie zostanie odkryte już po jego odjeździe, prosimy o kontakt z naszym sklepem, aby umówić oględziny przesyłki. Wszelkie uszkodzenia powinny być naniesione na protokół szkody spisany w jego obecności, a oryginał przesłany na adres sklepu.


TERMIN REALIZACJI

Termin realizacji zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub terminu produkcji. Trwa to przeważnie maksymalnie do ok. 2 tygodni. Czas oczekiwania na niestandardowe rozmiary to ok 4-5tyg a na niestandardowe kształty ok 6 tyg. Każdorazowo, po złożeniu zamówienia, przesyłamy informację z podsumowaniem zlecenia i o przewidywanym terminie realizacji.