Materace 200x200

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Sen jest bardzo ważny. To moment, kiedy organizm się regeneruje i nabiera sił na kolejne wyzwania. Jeśli chcą Państwo zapewnić sobie wygodny odpoczynek, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem w naszym sklepie internetowym. U nas można znaleźć materace 200×200, które idealnie sprawdzają się w przypadku par. Pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru i wpływają na zdrowy sen każdej z osób. Produkty w naszym wykonaniu wyróżniają się dobrą jakością, są doskonale zaprojektowane. Do ich realizacji używamy certyfikowanych materiałów.

Odpoczynek na najwyższym poziomie

Różnorodny asortyment produktów pozwala dobrać rozwiązanie do indywidualnych preferencji. Dla osób, które szukają twardych materacy 200×200 doskonałą propozycją będzie model składający się z rdzenia kieszeniowego typu pocket. Jest on obłożony piankowymi warstwami o zwiększonej grubości, które zapewniają optymalne podparcie dla kręgosłupa. Inną ciekawą propozycją jest 7-strefowy materac, który łączy w sobie zalety sprężyn kieszeniowych i elastycznych pianek poliuretanowych. Sprężyny umożliwiają równomierny rozkład ciężaru ciała, a warstwy z pianek doskonale przylegają do skóry, zapewniając wygodne ułożenie sylwetki. Produkt jest polecany w profilaktyce wad kręgosłupa.

Jeśli szukają Państwo materaca 200×200, który poprawi jakość snu, dobrym wyborem będzie model z pianki lateksowej oraz warstwy Memory, która idealnie dopasowuje się do ciała, wpływając na komfortowy odpoczynek. Chętnie kupowany jest materac, który z jednej strony wyłożony jest twardszą warstwą lateksową, a z drugiej miękką pianką poliuretanową. Posiadamy również model, który zbudowany jest z pianki lateksowej i Memory. Takie połączenie pomaga zredukować napięcie mięśni oraz ucisk naczyń krwionośnych. Ciekawą propozycją jest model, który posiada piankę ze specjalnymi wypustkami pełniącymi rolę mikromasażu. Tym samym pobudza krążenie krwi w organizmie.

W letnie dni idealnym rozwiązaniem jest wkład ze sprężyn pocket i maty kokosowej, która świetnie przepuszcza powietrze, zapobiegając nadmiernej potliwości skóry. Nowością są 7-strefowe materace 200×200 wykonane z elastycznej pianki, w której zastosowano specjalne nacięcia – dzięki nim każdy z segmentów posiada inną twardość i pracuje niezależnie od siebie. To pozwala na optymalne dopasowanie modelu do sylwetki. Wierzch pokryty został pianką termoaktywną Egg Box, która pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtu ciała.

Chcesz zamówić materace 200×200?

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy polską firmą, która stawia na nowoczesne technologie i rozwiązania. Na zakupiony u nas towar udzielamy do 10 lat gwarancji. Posiadamy duże doświadczenie, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać optymalny model. W celu złożenia zamówienia, wypełnij formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej bądź skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Towary dowieziemy Ci bezpłatnie pod wskazany adres. Zapłatę możesz uiścić przy odbiorze lub przelewem przed wysyłką.