Materace Radom

Sensive - Sklep z materacami Radom


ul. 1905 Roku 32
26-600 Radom

tel.: +48 694 706 709
e-mail: radom@sensive.pl

pon. - pt.: - 10:00 - 18:00
sobota: - 10:00 - 16:00

************************************************ Potrzebujesz materaca od ręki? Sprawdź nasze stany magazynowe w salonie firmowym w Radomiu ************************************************ Sprawdź nasze produkty

Materace Radom

Potrzebujesz materaca w Radomiu? Odwiedź Salon Sensive

Dobry materac w Radomiu? Teraz to możliwe! Odwiedź salon Sensive – polskiego producenta materacy – i dobierz model, na którym wyśpisz się jak nigdy wcześniej! Nasz zespół pomoże Ci wybrać materac, który będzie:

  • idealnie dopasowany do kształtu i rozmiaru Twojego łóżka,
  • miał odpowiednią konstrukcję – oferujemy m.in. materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, kieszeniowe i więcej!
  • miał odpowiednią twardość – dopasowaną do Twojej budowy anatomicznej oraz pozycji, w której śpisz.

Jedna wizyta pozwoli Ci zadbać o nocną regenerację na wiele lat!

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep z materacami w Radomiu?

Salon Sensive w Radomiu to miejsce, gdzie czekają na Ciebie nowoczesne i niedrogie materace w wielu wariantach. Pomożemy Ci wybrać najlepszy!

Kompleksowa pomoc przy doborze materaca

Doradcy Sensive łączą bogatą wiedzę merytoryczną z pozytywnym nastawieniem. Zadbamy, aby Twoja wizyta w naszym sklepie z materacami w Radomiu była przyjemna i zakończyła się dobraniem materaca idealnego. Specjaliści Sensive dopytają Cię o to, jak lubisz spać i jaka jest konstrukcja Twojego łóżka. Na tej podstawie pomożemy Ci dobrać materac o perfekcyjnych parametrach w optymalnej cenie. Znamy się na tym jak mało kto – możesz nam zaufać!

Możliwość przetestowania materacy w Radomiu

Rozmowa o parametrach materacy w teorii może Ci dostarczyć potrzebnej wiedzy, ale… doskonale rozumiemy, że komfortowy sen to przede wszystkim fizyczne doświadczenie. Czasami wystarczy kilka chwil potestować materac, żeby wiedzieć, że „to ten”! W naszym sklepie z materacami w Radomiu możesz na żywo wypróbować każdy z dostępnych modeli. Dzięki temu w praktyce zrozumiesz, co oznaczają poszczególne stopnie twardości czy podział materaca na strefy. Tak podejmiesz najkorzystniejszą dla siebie decyzję!

Producent materacy w Radomiu

Nie lubisz przepłacać? My też nie! Dlatego umożliwiamy Ci w Radomiu kupno materaca prosto od producenta. Sensive to polska firma, która od lat produkuje polskie materace wysokiej klasy. Teraz nie musisz nas szukać u zewnętrznych dystrybutorów. Kupujesz bezpośrednio i cieszysz się znacznie atrakcyjniejszą ceną – proste!

Nasz sklep z materacami w Radomiu znajduje się przy ul. 1905 Roku 32. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 (zdążysz do nas po pracy!) oraz w soboty między 10:00 a 16:00.

Czekamy na Ciebie. Zajrzyj i zadbaj o zdrowy sen: swój i swojej rodziny!

Waldemar Kominek
Waldemar Kominek
18:33 18 Feb 22
Ostrzegam przed tym sprzedającym.. Zamówiłem materac w salonie w Radomiu za kwotę 1964 zł. Wpłaciłem zaliczkę w kwocie 500 zł i przyjechałem do domu. Materaca nie mogłem odebrać w salonie miał być dostarczony do domu. Pani dzwoni po godzinie i stwierdza, że kierownik nie zgodził się na umówioną kwotę i muszę dopłacić 100 zł albo przyjechać znowu 40 km do salonu po odbiór zaliczki. Aby nie marnować następnego dnia zgodziłem się na podwyżkę. Kierowca przywiózł materac zapakowany w jedną folię, jak wyciągał z pojazdu rozerwał folię i ubrudził się materac, czego nie było widać. Jak zauważyłem uszkodzenie w domu kierowca nie chciał się wrócić. Sprzedający winą obarczył mnie. Pani w salonie nic nie może zrobić. Reklamacja tylko przez Internet. Lepiej kupować przez Internet wtedy chociaż można odstąpić od umowy. BARDZO WAZNE Kierowca jak przywiezie materac nich go sam zdejmuje i obraca, aby kupujący mógł sobie dokładnie obejrzeć, bo jak się dotkniecie to będzie wasza wina. Ostrzegam przed zakupem w salonie, o wszystkim decyduje i tak nieobecny kierownik z centrali.
Robert Piachu
Robert Piachu
19:45 08 Feb 22
miła obsługa pani mega fajna trochę opuznienia z dostawą a le za to przeprosiny i 50 dych rabatu ?
Barbara Warchoł
Barbara Warchoł
12:30 21 Sep 21
jestem bardzo zadowolona z zakupu, miła obsługa, szybka dostawa
Zobacz wszystkie opinie
js_loader