Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Sklep z materacami Radom

Sensive - Materace Radom
ul. 1905 Roku 32
26-600 Radom

tel.: +48 694 706 709
e-mail: radom@sensive.pl

pon. - pt.: - 11:00 - 19:00
sobota: - 10:00 - 14:00

************************************************ W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi aktualnej sytuacji w kraju, informujemy że nasze salony firmowe są czynne. Jednak co warto podkreślić jesteśmy z dala od galerii handlowych i dużych skupisk ludzi. I oczywiście przestrzegamy kluczowych zasad! Potrzebujesz materaca od ręki? Sprawdź nasze stany magazynowe w salonie firmowym w Radomiu************************************************ Sprawdź nasze produkty

Dobry i zdrowy sen to klucz do regeneracji naszego organizmu. Nie jest on jednak możliwy bez odpowiednio wybranego materaca, który zagwarantuje nam komfort w czasie odpoczynku. Istotna będzie nie tylko jego wielkość, ale również stopień twardości. Znamy się na tym doskonale, gdyż Sensive to firma, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży najlepszej jakości materacy. Swoje salony sprzedażowe posiadamy w kilku polskich miastach, w tym m.in. w Radomiu. Prowadzimy także sprzedaż internetową, dlatego klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie całego kraju.

Materace Sensive powstają w Twardogórze, czyli mieście, które określane jest jako meblowe zagłębie Polski. Jako polska marka pragniemy Państwu zaoferować najlepsze produkty, które powstały przy użyciu nowoczesnych technologii. Bezpieczeństwo i wygoda to tylko niektóre cechy wyróżniające nasze materace do spania Radom jest jednym z licznych salonów sprzedażowych, które mieszczą się w Polsce. Klienci mogą odwiedzić również salony usytuowane w Kielcach, Kaliszu, Wrocławiu.


DLACZEGO MATERACE SENSIVE?

Wszystkie modele materacy, które znajdą Państwo w naszej ofercie, zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy posiada nieco inne wymagania, dlatego w naszym sklepie znajdują się materace o różnym stopniu twardości oraz dopasowaniu. Wszystko to sprawia, że wybór materaca dopasowanego do indywidualnych preferencji staje się o wiele prostszy. Niezależnie, czy szukają Państwo materaca do łoża małżeńskiego, łóżka dziecięco, czy łóżka pojedynczego- na naszą korzyść przemawia bogaty wybór i atrakcyjne ceny. Zaangażowanie i profesjonalizm to czynniki, które wyróżniają nasz sklep z materacami Radom to jeden z salonów sprzedażowych, w których mogą Państwo dokonać zakupu i zapoznać się z asortymentem, chociaż jest to także możliwe na stronie internetowej firmy Sensive, gdzie czekają liczne promocje dostępne w ofercie specjalnej.

Odpowiedzialność za własne wyroby to kolejny czynnik, który nas wyróżnia. Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, na które udzielamy gwarancji. Możemy poświadczyć o wysokiej jakości oferowanych materacy. Zostaliśmy wielokrotnie doceniani jako producent materacy Radom był jednym z pierwszych miejsc, w których powstał sklep stacjonarny. Obecnie znajduje się ich o wiele więcej, co świadczy o rozwoju firmy Sensive. Nieustannie pragniemy polepszać nasze produkty, dlatego klienci obdarzyli nas zaufaniem.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE

W ofercie sklepu Sensive znajdą Państwo materace stworzone w oparciu o najlepsze technologie. Nie zabraknie 5-strefowych materacy, których podstawę stanowi pianka wysokoelastyczna, jak i materacy wyposażonych w dodatkową warstwą perforowanej pianki lateksowej, a to dopiero początek długiej listy. Postaw na nasze materace Radom jest miastem, gdzie mogą Państwo zrealizować bezpośrednie zakupy. Zapraszamy także do odwiedzenia pozostałych salonów sprzedażowych oraz założenia zamówienia na stronie internetowej sklepu Sensive.