Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Sklep z materacami Rzeszów

Sensive - Materace Rzeszów
ul. Przemysłowa 1a
35-001 Rzeszów

tel.: +48 694 260 240
e-mail: rzeszow@sensive.pl

pon. - pt.: 11:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 14:00
************************************************ W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi aktualnej sytuacji w kraju, informujemy że nasze salony firmowe są czynne. Jednak co warto podkreślić jesteśmy z dala od galerii handlowych i dużych skupisk ludzi. I oczywiście przestrzegamy kluczowych zasad! Potrzebujesz materaca od ręki? Sprawdź nasze stany magazynowe w salonie firmowym w Rzeszowie************************************************ Sprawdź nasze produkty

Sen jest bardzo istotny w życiu każdego człowieka. Odpowiedni komortowy wypoczynek pozwala nam wydajnie funkcjonować. W łóżku spędzamy dużą część życia warto więc zainwestować w wygodę relaksu. Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle istotny, dlatego zapraszamy Państwa do Salonu Sensive Materace Rzeszów, gdzie wykwalifikowany personel pomoże Państwu wybrać właściwe materace.

Rzeszów jest kolejnym miastem, w którym działa nasz firmowy sklep z materacami. Prowadzimy także sprzedaż internetową, dlatego Klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie całego kraju ale i poza jego granicami. Sensive Salon Materacy Rzeszów zlokalizowany jest przy ulicy Przemysłowej 1A i posiada bogatą ofertę produktów, mogących spełnić oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta. W sklepie z materacami Rzeszów, znajdziecie Państwo wyłącznie produkty wysokiej jakości.

Odpowiedzialność za nasze produkty to czynnik który nas wyróżnia. Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, na które oczywiście udzielamy gwarancji. Materace Sensive powstają w regionie, który jest meblowym zagłębiem Polski. Dzięki temu, że sami zajmujemy się produkcją i sprzedażą bezpośrednio Klientowi, uzyskujemy przewagę nad konkurencją w postaci ceny. Tanie materace, ale jakość wciąż najwyższa to nasz zdecydowany atut. Ponadto wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam mieć pewność, że wytwarzane przez nas materace to wartościowy towar, dzięki któremu zapewniamy naszym Klientom komfortowy wypoczynek. Wierzymy, ze wyśmienita renoma i wysokie opinie wśród Klientów materacy sprzedawanych w dotychczasowych lokalizacjach, powielą się także w sklepie z materacami do spania Rzeszów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materace wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych surowców i technologii. Wszystkie modele dostępne w Sensive producent materacy Rzeszów, zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach Klientów. Zdajemy sobie sprawę że każdy posiada nieco inne wymagania, lecz różnorodność asortymentu Sensive gwarantuje możliwość wyboru materaca o odpowiednim stopniu twardości, dopasowaniu do kształtu ciała czy wreszcie właściwym wymiarze. Istnieje także możliwość wyprodukowania materaca na wymiar, w wybranej na życzenie Klienta także niestandardowej wielkości. Wszystko to sprawia, że wybór materaca dopasowanego do indywidualnych preferencji staje się o wiele prostszy.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym Salonie firmowym w Rzeszowie !