Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Materace Kraków

Sensive - Sklep z materacami Kraków


ul. Zakopiańska 56a (lokal numer 56)
30-418 Kraków

tel.: +48 782 605 357
e-mail: krakow@sensive.pl

pon. - pt.: - 11:00 - 19:30
sobota 10:00 - 17:00
niedziele handlowe 10:00 - 15:00
******JUŻ OTWARTE****** Sprawdź nasze produkty

Odpowiedni wypoczynek jest bardzo istotny w życiu każdego człowieka. Komfortowy odpoczynek umożliwia nam efektywnie działać. W łóżku spędzamy dużą część naszego odpoczynku, warto więc pomyśleć o właściwym materacu na ten czas. Wybór właściwego materaca jest ogromnie istotny, dlatego zapraszamy serdecznie Państwa do Sensive Materace Kraków. Fachowy personel wesprze Państwa w wyborze właściwego materaca. Materace Sensive produkowane są w Twardogórze – mieście nazywanym meblowym zagłębiem Polski. Jako polska marka pragniemy Państwu zaproponować najlepsze produkty, które powstały przy użyciu innowacyjnych technologii. Sensive to producent materacy, a Kraków to kolejne z miast, o które poszerzamy portfolio naszej działalności. Bezpieczeństwo i komfort to tylko niektóre parametry określające nasze materace do spania Kraków jest jednym z licznych miejsc sprzedażowych. Klienci z innych części kraju mogą również odwiedzić nasze salony usytuowane we Wrocławiu, Kielcach, Rzeszowie i Radomiu.

Kraków jest następnym miastem, w którym aktywnie rozwijamy sprzedaż sklepu z materacami. Prowadzimy sprzedaż internetową, więc Klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie całego kraju ale i poza jego granicami. Sensive materace Kraków posiada szeroką ofertę produktów, mogących spełnić oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta. W salonie materacy Kraków Sensive, znajdziecie Państwo tylko produkty najwyższej jakości – od materacy małżeńskich, przez produkty hotelowe, rehabilitacyjne, piankowe bądź sprężynowe aż po materace dla dzieci. Kraków zyskał kolejny sklep z bogatą ofertą materacy od producenta!

Materace Kraków – Salon Sensive

Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, na które naturalnie udzielamy wieloletniej gwarancji. Przez to, że sami zajmujemy się sprzedażą bezpośrednio Klientowi, jak również i produkcją, jesteśmy niezwykle konkurencyjni cenowo. Ponadto długoletnie doświadczenie na rynku pozwala nam być przekonanym, że produkowane przez nas materace to sprawdzony produkt, dzięki któremu zapewniamy naszym Klientom zadowolenie z zakupu. Wierzymy, że zadowolenie Klientów z zakupionych produktów powielimy również w naszym nowym salonie w Krakowie.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że wybór odpowiedniego materaca to ważna i trudna decyzja, dlatego też w naszych salonach materacy zatrudniamy przeszkolonych pracowników, którzy chętnie zaproponują Państwu odpowiedni dla Państwa materac do spania. Także w Krakowie dostępna jest nasza oferta materacy do spania dla dzieci, a także osób dorosłych. Z uwagi na fakt iż jesteśmy producentem materacy, istnieje u nas także sposobność zamówienia materaca na wymiar i zakup bez pośredników. Wybór materaca z pomocą doradcy Sensive, nie będzie więc stanowić najmniejszego problemu.

Gorąco zapraszamy do zakupów materacy w Krakowie!