Materace do łóżka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 38

Efektywny sen stanowi podstawę dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Warto więc zadbać o sprzyjające warunki w sypialni. Podstawą zdrowego wysypiania się są wygodne materace do łóżka, które znajdziesz w naszej ofercie. Poznaj dostępne rodzaje, rozmiary oraz materiały i wybierz optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Materace do spania – różnorodność oferty

Dobry materac do łóżka sypialnianego to najważniejsze wyposażenie sypialni. To właśnie on odpowiada za wygodę podczas snu oraz jakość naszego odpoczynku. W naszej ofercie przygotowaliśmy zróżnicowane materace do łóżek, wśród których możesz wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

  • Materace hybrydowe – to materace do spania łączące w sobie cechy materacy piankowych i sprężynowych. Są one nie tylko bardziej elastyczne, dzięki czemu się w nich nie zapadamy, ale również przyjemnie otulają ciało, gwarantując pełne odprężenie.
  • Materace kieszeniowe – jak sama nazwa wskazuje, ich podstawowym elementem są sprężyny kieszeniowe umieszczone w specjalnych, materiałowych kieszonkach.
  • Materace kokosowe – to doskonały wybór dla alergików. Kokosowe materace na łóżko powstają poprzez połączenie ich elementów ze specjalną matą kokosową stworzoną z naturalnym włókien kokosowych. Zabieg ten utwardza materac, nadaje mu cechy antyalergiczne i sprawia, że jest trwalszy.
  • Materace lateksowe – to elastyczne materace doskonale dopasowujące się do kształtu ciała. Lateks nie gromadzi kurzu, dlatego sprawdzi się u wielu osób borykających się z alergią.
  • Materace multipocket – to nic innego jak materace kieszeniowe o zwiększonej ilości sprężyn. Podczas gdy tradycyjny materac ma około 272 sprężyny na metr kwadratowy, materac multipocket posiada ich nawet 1000 na metr kwadratowy.
  • Materace ortopedyczne – najczęściej wykonane z pianki. Ich zadaniem jest odpowiednie podparcie całego ciała i zwalczanie uciążliwych bólów kręgosłupa.
  • Materace piankowe – to materace łóżkowe wykonane w całości z jednolitej pianki lub pianek różnego rodzaju. W przypadku materacy sprężynowych pianka otacza każdą ze sprężyn.
  • Materace rehabilitacyjne – wspierają zdrowie, dobre samopoczucie i prawidłową higienę snu. Podczas ich projektowania istotne jest podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości. Materace tego typu nie powinny punktowo uciskać różnych partii ciała, aby nie zaburzać prawidłowego krążenia krwi.
  • Materace sprężynowe – to wspomniane już materace kieszeniowe zbudowane ze sprężyn znajdujących się w osobnych, materiałowych kieszonkach. Nowoczesne materace na łóżka tego typu umożliwiają równomiernie rozłożenie ciężaru ciała, dając wysoką elastyczność punktową.
  • Materace termoelastyczne – wykonane są z pianki poliuretanowej VISCO. Pod wpływem temperatury ciała i jego nacisku, dopasowują się idealnie do jego kształtu. Materace tego typu są odporne na odkształcenia, dlatego mogą służyć nawet wiele lat.

Materac do łóżka dopasowany do Twoich potrzeb

Nie ulega wątpliwości, że dobry materac sypialniany wspiera nasze zdrowie. Fakt ten wynika z kilku mechanizmów. Najważniejszym z nich jest prawidłowe podparcie poszczególnych części ciała, co pozwala ograniczyć bóle kręgosłupa, kości i stawów. Dodatkowo materac dopasowujący się do kształtu ciała sprawia, że sen jest komfortowy, przytulny i efektywny. Warto więc zainwestować w odpowiednie wyposażenie swojej sypialni.

Wygodne materace do łóżek od producenta

Sprawdzony materac do łóżka to rozwiązanie, które bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto więc poświęcić dużo uwagi podczas wyboru idealnego materaca. W naszej ofercie znajdziesz wiele trwałych, jakościowych i godnych zaufania modeli, które w pełni uzupełnią łóżka kontynentalne , drewniane czy łóżka tapicerowane. Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, dlatego znajdziesz u nas także łóżka na wymiar, ponieważ każdy ma prawo do wygodnego odpoczynku. Poznaj naszą szczególną ofertę i przekonaj się, jak zdrowy sen odmieni Twoje życie!

Czytaj więcej