Materace do sypialni

Nowoczesne materace sypialniane 

O tym, jak wielkie znaczenie dla komfortu snu ma wybór odpowiedniego materaca, nikogo nie trzeba przekonywać. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment wysokiej jakości, komfortowych materacy sypialnianych. Mając na uwadze wielość potrzeb naszych klientów, proponujemy materace charakteryzujące się różnym stopniem twardości, sprężystości i dopasowania. Każdy z nich dostępny jest też w wielu rozmiarach, by można wybrać najbardziej odpowiedni. Materace Sensive produkowane są z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, byśmy mogli dawać naszym klientom maksimum satysfakcji z ich zakupu.

Skup się na swoich potrzebach

Każdy z modeli naszych materaców do sypialni stanowi odpowiedź na inne potrzeby swoich przyszłych użytkowników.

– Dla miłośników klasycznych rozwiązań

Domownikom lubiącym klasykę oferujemy materace ze sprężyn bonellowych – Basic oraz Hard Basic, wyposażony w matę kokosową. Cechuje je duża sprężystość, wysoka wytrzymałość i dobra przepuszczalność powietrza. A wszystko to w przystępnej cenie.

– Dla alergików

Osoby mające problem z alergią powinny zdecydować się na materac wykonany z antyalergicznych i przewiewnych materiałów, które dodatkowo stanowią barierę dla rozwoju roztoczy. Doskonale sprawdzą się tu materace Soft Latex i Asimmetric Latex.

– Dla potrzebujących materaca ortopedycznego

Dobre dopasowanie materaca do ciała podczas snu daje solidne oparcie dla kręgosłupa. Materace ortopedyczne zostały tak zaprojektowane, by układać się do anatomii ciała i zmniejszać ucisk naczyń krwionośnych podczas snu. Polecamy tu przede wszystkim modele Memory Dream, Pure Comfort i Perfect Sleep. Dla dodatkowego efektu mikromasażu warto zakupić materac z wypustkami – Select Dream.

– Dla par

Jakie rozwiązanie wybrać, gdy ona woli materac bardziej miękki, a jemu odpowiadałby taki o większym stopniu twardości? Z pomocą przychodzą materace z serii Asimmetric, które charakteryzują się różną twardością lewej i prawej strony.

– Dla potrzebujących materaca do ruchomego stelaża łóżka

Do tego typu stelaży polecamy materace z pianki wysokosprężystej z nacięciami (np. Multipoint Fit) lub z pianki wysokoelastycznej (m.in. Memory Cloud).

Możemy poszczycić się tym, że nasze materace do sypialni spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W ofercie posiadamy także materace dla dzieci oraz termoaktywne poduszki poprawiające jakość snu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!