Materace bez sprężyn

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Materace bez sprężyn od Sensive

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nieodpowiednio dopasowany materac może stać się przyczyną wielu dolegliwości. Są nimi np.: bezsenności, zmęczenia oraz powstawania rozmaitych schorzeń, m.in.: układu kostno-stawowego, neuropatii, zaburzeń koncentracji, jak i pogorszenia zdolności percepcyjno-motorycznych. Dlatego warto zadbać o wybór właściwego materaca bez sprężyn dla siebie i swoich bliskich. Idealnie dopasowanego do preferencji (miękki/twardy), sylwetki (szeroki/wątki), wykonanego z miłych lub hipoalergicznych materiałów.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wysokiej jakości snem i komfortem odpoczynku, nasz sklep posiada w swojej ofercie szeroki wybór materacy bez sprężyn. Decydując się na zakup oferowanych przez nas produktów, wybierają Państwo luksusowy wypoczynek. Producent materacy bez sprężyn Sensive cieszy się dobrymi recenzjami, a opinie o oferowanym asortymencie są pozytywne głównie z powodu naszego wieloletniego doświadczenia na rynku.

Komfortowe materace bez sprężyn od producenta Sensive

W naszym sklepie oferujemy tanie materace bez sprężyn wyprodukowane z rozmaitych pianek o wysokiej elastyczności odporne na odkształcenia, pęknięcia oraz wygięcia. Wśród nich znajdują się materace bez sprężyn wykonane z pianki wysokoplastycznej, lateksu oraz pianki termoelastycznej.

Te pierwsze składają się z 7 stref twardości, a każda z nich jest rozmieszczona w taki sposób, aby właściwie oddziaływać na konkretne partie ciała. Dzięki temu osoba odpoczywająca na materacu leży w linii prostej, nie obciążając kręgosłupa, miednicy ani stawów. Ponadto te materace zawierają w swoim wnętrzu otwartokomórkowe materiały przepuszczające powietrze, zapewniając doskonałą wentylację. Są one gwarancją długotrwałej świeżości oraz czystości materaców.
Z kolei materace bez sprężyn wykonane z lateksu to propozycja dla osób, które szczególnie chcą zadbać o czystość i higienę swojego łóżka. Lateks zawarty w materacach dostępnych w naszym sklepie jest wykonany z naturalnych surowców. Nie gromadzą zatem drobnoustrojów, roztoczy ani kurzu, dzięki czemu nie podrażnią dróg oddechowych alergików oraz osób chorujących na astmę. Lateks ma również właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, dlatego jest w pełni bezpieczny dla wszystkich użytkowników.
Kolejną propozycją będzie tani materac bez sprężyn piankowy termoelastyczny. Składa się ze specjalnych pianek posiadających system kanalików wentylacyjnych zapewniających właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki temu materac ten nie nagrzewa się w kontakcie z ciałem ludzkim, zapewniając nieskazitelną czystość i świeżość podczas snu. Pianki termoelastyczne umieszczone wewnątrz materaca w kontakcie z ciałem dostosowują swój kształt do sylwetki osoby leżącej w danej chwili na łóżku.

Dla kogo dedykujemy materace bez sprężyn Sensive?

Z uwagi na liczne zalety, którymi odznaczają się materace piankowe, znajdują one szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są zarówno wśród prywatnych użytkowników, jak i w obiektach noclegowych, takich jak: schroniska młodzieżowe, hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowo-uzdrowiskowe oraz centra sanatoryjne.
Wiele osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa, bólami kostno-stawowymi oraz cierpiącym na bezsenność wybiera materac bez sprężyn wykonany z pianki, ze względu na jego ergonomiczność oraz wysoki komfort podczas snu. Ponadto są one doskonałe dla osób starszych, dla dzieci z wadami postawy oraz wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowe plecy. W naszym sklepie cena takiego materaca jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z produktami oferowanymi przez konkurencyjne firmy.
Zapraszamy do zakupów!