Materace Multipocket

Wyświetlanie jednego wyniku

Chcesz obudzić się bez bólu kręgosłupa i z nową energią do działania? W takim razie dobrze dobrany materac jest Ci naprawdę niezbędny. Jeśli szukasz wytrzymałego i komfortowego produktu wysokiej jakości, musisz poznać materace multipocket. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

Materace multipocket – idealnie dopasowane do Twojego ciała

Większa liczba sprężyn na 1 m2 sprawia, że materace multipocket uznawane są za wytrzymałe produkty dla bardziej zaawansowanych potrzeb. Zasada jest prosta: im więcej sprężyn, tym więcej niezależnych punktów podparcia. Dzięki temu materace lepiej dopasowują się do krzywizn ciała i nie dają efektu „zapadania się” w powierzchnię. Ponadto, na wierzchu materaca nie tworzą się odkształcenia.

Wzmocnione opcje multipocket, tak jak klasyczne materace sprężynowe, podtrzymują Twoje ciało i zapobiegają powstawaniu dołków pod jego ciężarem. W ten sposób tułów nigdy nie jest głębiej, niż nogi i ręce. To wspaniały materac, niezależnie od pozycji, w której zwykle śpisz: na plecach, na brzuchu lub na boku. Ten wybór jest odpowiedni dla każdego śpiącego.

Dodatkowy miły bonus to obecność pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ludzkiego ciała i idealnie dopasowuje się do jego kształtu. Pożegnaj się raz na zawsze z ciągłą zmianą pozycji na łóżku. Materac multipocket wykonany z najlepszych materiałów w korzystnej cenie to wybór, który Cię uszczęśliwi.

Materac multipocket – zadbaj o zdrowy sen!

Nie wiesz, na co zwrócić uwagę, oglądając materace do spania? Jeśli chcesz zapewnić sobie zdrowy sen, przy wyborze uwzględnij następujące czynniki.

  1. Waga śpiących osób: dzięki temu lepiej dopasujesz twardość materaca:
  • H1 – materac miękki najlepszy dla osób o wadze do 60 kg,
  • H2 – materac średnio miękki najlepszy dla osób o wadze od 50 do 80 kg,
  • H3 – materac średnio twardy najlepszy dla osób o wadze od 70 do 110 kg,
  • H4 – materac twardy najlepszy dla osób o wadze powyżej 110 kg.
  1. Wzrost: należy dodać minimum 20 cm, by uzyskać optymalną długość materaca.
  2. Liczba użytkowników: minimalna szerokość podłoża do spania przypadająca na jedną osobę wynosi 70 cm.
  3. Alergie: można zapobiec gromadzeniu się kurzu i roztoczy dzięki odpowiednim materiałom. Na przykład materace lateksowe to idealny wybór dla alergików.
  4. Specyficzne problemy zdrowotne oraz wymagania: na przykład dolegliwości bólowe kręgosłupa lub właściwości relaksujące mięśnie.

W przypadku produktów typu multipocket możesz liczyć na właściwości ortopedyczne materaca. Doskonale podpiera ciało, dzięki czemu można wstać z niego wypoczętym, nawet przy problemach z kręgosłupem. Niektóre modele, tak jak materac kieszeniowy Select Dream dostępny w naszej ofercie, mają specjalne wypustki w piance. Dają one efekt mikromasażu ciała. To idealna opcja dla osób aktywnych, które oczekują regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym.

Wygodne materace multipocket w ofercie Sensive

Wybierz materac typu multipocket od Sensive, by zapewnić sobie maksymalny komfort snu i odpoczynku. Gwarantujemy, że Twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny za taki zakup.

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór modeli ze sprężynami kieszeniowymi o różnym stopniu twardości. Możesz także dobrać idealny rozmiar materaca dostosowany do łóżka. Mamy produkty, które zapewniają doskonałe podparcie i są odpowiednie również dla osób o większej masie ciała. Odkryj świat wygodnych materacy wysokiej jakości i znajdź ten, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom.

Na naszym blogu dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o materacach i na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.