Łóżka Radom

Sensive - Sklep z łóżkami Radom


ul. 1905 Roku 32
26-600 Radom

tel.: +48 694 706 709
e-mail: radom@sensive.pl

pon. - pt.: - 10:00 - 18:00
sobota: - 10:00 - 16:00 Sprawdź nasze produkty

Odpoczynek jest bardzo ważny dla naszego organizmu oraz jego regeneracji. Miejscem, gdzie przeważnie wypoczywamy jest sypialnia. Jednak, aby w pełni wypocząć potrzebujemy do tego odpowiednich mebli, które znakomicie wpłyną na komfort naszego wypoczynku. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą  łóżek tapicerowanych z kolekcji Sensive. Nasze salony znajdują się w kilku polskich miastach, jak na przykład Radom. W dodatku prowadzimy sprzedaż przez internet,dzięki której klienci mogą korzystać z naszych usług kiedykolwiek chcą. Sklep z łóżkami tapicerowanymi w Radomiu znajduję się przy ul. 1905 Roku. Mapa umieszczona wyżej pokaże Ci dokładną lokalizację. 

Łóżka w Radomiu – tworzone na zamówienie

Ważną zaletą naszych łóżek tapicerowanych jest mięciutki zagłówek, który pozwala na komfortowe siedzenie w łóżku. Możemy zapomnieć o dyskomforcie przy opieraniu się o ścianę.

Jeżeli jesteś fanem wygodne łózka to obowiązkowo sprawdź nasze łóżka tapicerowane. Radom gdzie mieści się jest nasz salon, niewątpliwie każdy człowiek znajdzie wymarzone łóżko dla siebie. 

Łóżka tapicerowane do sypialni w salonie w Radomiu są projektowane na podstawie i z myślą o potrzebach klientów, dlatego też w naszym sklepie oferujemy łóżka dla każdego, zarówno jednoosobowe jak i małżeńskie. Gwarantujemy również atrakcyjne ceny łóżek tapicerowanych w Radomiu oraz liczne przeceny. Jako producent łóżek tapicerowanych Radom dbamy o wygodę oraz funkcjonalność naszych produktów. W salonie mogą Państwo uważnie obejrzeć cały asortyment i dokonać zakupu. 

Producent łóżek w Radomiu

Łóżko tapicerowane dostępne w naszych sklepach wyróżnia możliwość doskonałej organizacji przestrzeni oraz najlepsze technologie wykonania. Łóżka te zawierają bowiem obszerną skrzynię na pościel i mechanizm pozwalający na łatwe podnoszenie łóżka. Nasze łóżka to doskonały wybór do sypialni funkcjonalnych. 

Łóżko sypialniane tapicerowane Radom to przede wszystkim doskonały zakup, gwarantujący wysoką wygodę użytkowania, w związku z tym namawiamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania informacji o dostępny cennik.

Waldemar Kominek
Waldemar Kominek
18:33 18 Feb 22
Ostrzegam przed tym sprzedającym.. Zamówiłem materac w salonie w Radomiu za kwotę 1964 zł. Wpłaciłem zaliczkę w kwocie 500 zł i przyjechałem do domu. Materaca nie mogłem odebrać w salonie miał być dostarczony do domu. Pani dzwoni po godzinie i stwierdza, że kierownik nie zgodził się na umówioną kwotę i muszę dopłacić 100 zł albo przyjechać znowu 40 km do salonu po odbiór zaliczki. Aby nie marnować następnego dnia zgodziłem się na podwyżkę. Kierowca przywiózł materac zapakowany w jedną folię, jak wyciągał z pojazdu rozerwał folię i ubrudził się materac, czego nie było widać. Jak zauważyłem uszkodzenie w domu kierowca nie chciał się wrócić. Sprzedający winą obarczył mnie. Pani w salonie nic nie może zrobić. Reklamacja tylko przez Internet. Lepiej kupować przez Internet wtedy chociaż można odstąpić od umowy. BARDZO WAZNE Kierowca jak przywiezie materac nich go sam zdejmuje i obraca, aby kupujący mógł sobie dokładnie obejrzeć, bo jak się dotkniecie to będzie wasza wina. Ostrzegam przed zakupem w salonie, o wszystkim decyduje i tak nieobecny kierownik z centrali.
Robert Piachu
Robert Piachu
19:45 08 Feb 22
miła obsługa pani mega fajna trochę opuznienia z dostawą a le za to przeprosiny i 50 dych rabatu ?
Barbara Warchoł
Barbara Warchoł
12:30 21 Sep 21
jestem bardzo zadowolona z zakupu, miła obsługa, szybka dostawa
Zobacz wszystkie opinie
js_loader