Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Łóżka Rzeszów

Sensive - Sklep z łóżkami Rzeszów


ul. Przemysłowa 1a
35-001 Rzeszów

tel.: +48 694 260 240
e-mail: rzeszow@sensive.pl

pon. - pt.: 11:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 14:00 Sprawdź nasze produkty

Łóżko tapicerowane dostępne w naszych salonach wyróżnia możliwość bardzo dobrej organizacji przestrzeni oraz najlepsze technologie wykonania. Łóżka te zawierają bowiem obszerną skrzynię na pościel oraz mechanizm pozwalający na bezproblemowe podnoszenie łóżka. Łóżka w naszym sklepie to znakomity wybór do sypialni minimalistycznych. 

Łóżko sypialniane tapicerowane Rzeszów to przede wszystkim doskonały zakup, gwarantujący wysoką wygodę użytkowania, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu zasięgnięcia informacji o dostępny cennik.  

Istotną zaletą naszych łóżek tapicerowanych jest miękki zagłówek, który pozwala na komfortowe siedzenie w łóżku. Możemy zapomnieć o nieprzyjemnie twardej ścianie.

Jeżeli cenisz sobie funkcjonalne łózka to koniecznie sprawdź nasze łóżka tapicerowane. Rzeszów gdzie mieści się jest nasz salon, z pewnością każdy kupujący znajdzie upragnione łóżko dla siebie. 

Łóżka Sensive w Rzeszowie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Łóżka tapicerowane do sypialni w salonie w Rzeszowie są projektowane na podstawie i z myślą o wymaganiach klientów, wskutek czego w naszym sklepie oferujemy łóżka dla każdego, zarówno małżeńskie jak i jednoosobowe. Gwarantujemy również niskie ceny łóżek tapicerowanych w Rzeszowie oraz liczne rabaty promocyjne. Jako producent łóżek tapicerowanych Rzeszów troszczymy się o wygodę a także o funkcjonalność naszych produktów. W salonie możecie Państwo dokładnie obejrzeć cały asortyment i dokonać zakupu. 

Odpoczynek jest istotny dla naszej  regeneracji i całego ciała. Miejscem, w którym najczęściej odpoczywamy jest sypialnia. Jednak, aby jak najlepiej odpocząć potrzebujemy do tego stosownych mebli, które istotnie będą mieć wpływ na jakość naszego wypoczynku. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą  łóżek tapicerowanych z kolekcji Sensive. Nasze salony mieszczą się w kilku polskich miastach, jak na przykład Rzeszów. W dodatku prowadzimy sprzedaż online, dzięki której klienci mogą korzystać z naszych usług gdziekolwiek są. Sklep z łóżkami tapicerowanymi w Rzeszowie znajduję się przy ul. Przemysłowej. Mapa umieszczona wyżej wskaże Ci dokładną lokalizację.