Darmowa dostawa w całej Polsce!
Gwarancja do 10 lat
Darmowa dostawa w całej Polsce!

Sklep z materacami Wrocław

Sensive - Materace Wrocław
ul.Przystankowa 2a
52-231 Wrocław

tel.: +48 694 303 309
e-mail: wroclaw@sensive.pl

pon. - pt.: 11:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 14:00
************************************************ W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi aktualnej sytuacji w kraju, informujemy że nasze salony firmowe są czynne. Jednak co warto podkreślić jesteśmy z dala od galerii handlowych i dużych skupisk ludzi. I oczywiście przestrzegamy kluczowych zasad! Potrzebujesz materaca od ręki? Sprawdź nasze stany magazynowe w salonie firmowym we Wrocławiu ************************************************ Sprawdź nasze produkty

Istnieje wiele czynników, które wpływają na komfort snu – od stresów, schorzeń somatycznych, aż po warunki w sypialni, oświetlenie i… odpowiednią dietę. Nie bez powodu mawia się jednak, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, a zatem materace powinny być w centrum zainteresowania jeśli chodzi o jakość i higienę snu. By ten był zdrowy, potrzebne jest nam przede wszystkim wygodne łóżko i odpowiednio dobrany materac. Do wyboru materaca należy się dobrze przygotować. Na pewno warto poznać kryteria dopasowania do konkretnych potrzeb. Oferta Sensive producent materacy w tym zakresie jest bardzo szeroka i różnorodna.

Materac powinien być produktem wysokiej jakości, zgodnym z naszymi indywidualnymi potrzebami. Należy dobrać go z jak największa starannością. Nie odkładajmy tego wyboru na ostatnią chwile i poświęćmy mu odpowiednio dużo czasu tak by ten zakup był na lata.
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego sklepu z materacami we Wrocławiu, gdzie sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości produkty z naszej oferty. W Sensive materace z łatwością można wybrać materac o odpowiednim stopniu twardości, który optymalnie dopasowuje się do kształtu ciała w trakcie snu. Poza tym materace do spania dostępne w naszym salonie zaprojektowane są zgodnie ze współczesnymi trendami, zapewniając wydajny odpoczynek. Produkty dostępne w salonie Sensive materace Wrocław wykonane są przy użyciu najnowszych surowców, które zapewniają każdej nocy poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że wybór odpowiedniego materaca to ważna i trudna decyzja, dlatego też w naszym salonie materacy we Wrocławiu zatrudniamy przeszkolonych pracowników, którzy chętnie zaproponują Państwu odpowiedni dla Państwa materac. Salon firmowy we Wrocławiu oferuje dla Państwa materace zarówno dla dzieci, osób dorosłych. Ze względu na to że jesteśmy producentem materacy, istnieje u nas także możliwość zamówienia materaca na wymiar i zakup bez pośredników. Wybór materaca z pomocą Sensive producent materacy, nie powinien więc stanowić najmniejszego problemu.

Warto pamiętać, że odpowiedni materac to warunek zdrowego i relaksującego snu!